bizimhendek.com
Advert

Hendek Bayrama Hazırlanıyor

Hendek Belediyesi Park bahçeler ekipleri şehirde bayram hazırlığına başladı. Bayram temizliği kapsamında, Hendek Aile Kabristanlığı’nda, ana caddelerde bakım ve temizlik çalışmaları yapıldı.

Hendek Bayrama Hazırlanıyor
Hendek Bayrama Hazırlanıyor admin
Bu içerik 507 kez okundu.

Mezarlık ve caddelerde temizlik

Ramazan Bayramı öncesi Hendek Belediyesi,  vatandaşların rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde bayram geçirmeleri için hazırlıklara başladı. Çalışmalar kapsamında,  Park ve Bahçeler ekipleri şehir mezarlığını yabani otlardan arındırarak bakım yaptı. Ekipler,  Eski Düzce Caddesi, Ekrem Günay Caddesi, Bağdat Caddesi, Ziya Gökalp Caddesi, Ömer Bayraklı Paşa Caddesi, Kamil Kamışoğlu Caddesi ve Çağlayan Caddelerinde temizlik çalışmalarını tamamladı. Ekipler, temizlik çalışmalarına Uludere Çayı kenarı, hastane yolu ve Osman Yılmaz Caddelerinde devam edecek.  Hendek Belediyesi ekipleri bayram öncesi çalışmalarını tamamlayacak.

Huzur içinde bir bayram

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, bayramlarda vatandaşlar tarafından yoğun olarak ziyaret edilen mezarlıklarda gerekli tüm çalışmaların yapıldığı belirtilerek, “Vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirmeleri için her türlü hazırlık çalışmaları yapılarak, gerekli önlemler alındı” izmir escort. Vatandaşlar, Hendek Belediyesi tarafından mezarlıklarda gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti