bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Yeşilköy mahallesinden Muharrem Özkür, Yeşilvadi mahallesinden Topaç Mehmet Yaşar ve Kazimiye mahallesinden Ferhat Karagöz'ün kızı vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 641 kez okundu.

Merhum Aziz ÖZKÜR´ün oğlu merhum Metin YILMAZ´ın damadı Yücel ve Çetin ÖZKÜR´ün kardeşleri Yaren ve Yağmur ÖZKÜR´ün babaları ilçemiz esnaflarından kasap Fahri ve aşçı İsmail ÖZKÜR´ün yeğenleri Recep , Erdal ve Fatih ÖZKÜR´ün amcaoğulları Orguhan ve Elyasa YILMAZ´ın eniştesi kasap Muharrem ÖZKÜR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilköy Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Orguhan YILMAZ 05334087577

Yeşilvadi Mahallesi´nden merhum Mehmet Ali YAŞAR´ın oğlu merhum Cavit , Bayram ve Ahmet YAŞAR´ın kardeşleri İlyas , Hasan , Salih , Şaban ve Ziya YAŞAR´ın amcalarınınoğlu Dilek ve Berber Erdem YAŞAR´ın babaları Alperen KÜÇÜK´ün dedesi Topaç Mehmet YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesi´nde kılınacak ikindi namazına müteakip Yeşilvadi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Erdem YAŞAR 05379793189

Nuriye Mahallesi´nden Osman KARAGÖZ ve İkbaliye Mahallesi´nden Davut ATABEK´in torunu Kazimiye Mahallesi imam hatip´i Ferhat KARAGÖZ´ün kızı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye arpacık Mahallesi´nden kılınacak öğle namazına müteakip Kazimiye Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Davut ATABEK 05316911140

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti