bizimhendek.com
Advert
Advert

Allah her mahalleye böylesi muhtarlar nasip etsin

Hendek Karatoprak mahallesi muhtarı Turgut İzci, ustalık dönemim diye nitelendirdiği üçüncü döneminde mahallesine kazandırdığı yeni caminin bahçesinde iftar cemiyeti düzenledi.

Allah her mahalleye böylesi muhtarlar nasip etsin
Allah her mahalleye böylesi muhtarlar nasip etsin admin
Bu içerik 1215 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İftar cemiyetine Hendek Jandarma Garnizon Komutanı  Yüz. Deniz Kün , 2015-2019 yılları arasından Hendek Belediye Başkanlığı yapan İrfan Püsküllü, BBP Hendek Belediye Meclis üyeleri,  yakın mahalle muhtarları, ilçe merkezinden yoğun katılımla  ile birlikte mahalli sakinleri katıldılar.

ERKEKLER AYRI BAYANLAR AYRI OTURDULAR

Caminin ön bahçesinde erkeler, arka bahçesinde de bayanlar ve çocuklar iftarlarını açtılar. İftar öncesi Hendek Müftü vekili Ömer Bayraktar ve Rasimpaşa camii imam hatibi Arif Türk hoca tarafından kuranı kerim ve ilahiler okundu. Ezanın okunması ile iftarlarını açan cemaat yapılan duanın ardından hep birlikte yeniden inşa edilen ve farklı mimari yapısıyla dikkat çeken camide akşam namazlarını ifa ettiler.  Namaz sonrasında muhtarlık binasının yanında bulunan kahvehanede çay ikramları yapılarak Ramazan sohbetleri ile son buldu.

Not: Görevini birhakkın yapanları tenzih ederim. Allah her mahalleye tutkusu makam, silah ve maaşla sınırlı kalmayan, mahallesini seven, mahallesine aşık olan böylesi muhtarlar nasip etsin. Amin…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti