bizimhendek.com
Advert

VATANDAŞ SAĞLIĞI HER ŞEYİN ÖNÜNDE

ZABITA ÇAMLICA VE YEŞİLYURT’TA Hendek Belediyesi Zabıta Ekipleri halkın daha sağlıklı ve daha güvenli alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla Çamlıca ve Yeşilyurt’ta Pazar yerlerini ve marketleri denetlediler.

VATANDAŞ SAĞLIĞI HER ŞEYİN ÖNÜNDE
VATANDAŞ SAĞLIĞI HER ŞEYİN ÖNÜNDE admin
Bu içerik 767 kez okundu.

Zabıta Ekipleri vatandaşların daha sağlıklı ve daha güvenli ortamlarda alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla denetimlerini sürdürüyor.

Zabıta Ekipleri Çamlıca ve Yeşilyurt Pazar yerlerinde sebze ve meye satan pazar esnafından, tezgahlarda mutlaka etiket bulundurulmasını,  temizlik kurallarına riayet etmelerini istiyor.

Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü halkın daha rahat, daha güvenli ve sağlıklı ortamlarda alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla düzenli olarak gerçekleştirdiği denetimlerinde etiket kontrolü, kantar kontrolü yaparak temizlik kurallarına uyulması konusunda esnafı uyardı.

Ekipleri ayrıca Yeşilyurt ve Çamlıca mahallerinde bulunan marketlerde etiket ve tarihi geçmiş ürün kontrollerini de gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Zabıta Ekiplerimiz Pazar süresi boyunca esnafımızın ve halkımızın yanında oluyor. Böylece hem tüketicinin hem de pazarcı esnafımızın sorunlarıda çözüme kavuşturuluyor” izmir escort

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti