bizimhendek.com
Advert
Advert

BELEDİYEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Emlak ve Çevre Temizlik Vergi Ödemeleri İçin, Hendek'te Hafta Sonu Vezneler Açık

BELEDİYEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
BELEDİYEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ admin
Bu içerik 1605 kez okundu.

Hendek Belediyesi, 31 Mayıs’ta sona erecek olan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) birinci taksit ödemeleri için hafta sonunda da veznelerini açık tutacak.

Kredi kartı ile ödeme

Belediye den yapılan açıklamaya göre; emlak ve iş yerlerine ait çevre temizlik, ilan, reklam vergisi borçlarını ödemek isteyen vatandaşlar; bu hafta sonuna denk gelen 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günleri mesai saatleri içerisinde Belediye hizmet binasında bulunan veznelere ödeyebilecekler.

Online ödeme de yapabilecekler

Mükellefler vergi ödemelerini, kredi kartı ile yapabilecekleri gibi Hendek Belediyesi’nin www.hendek.bel.tr internet adresinde bulunan e-belediye sistemi üzerinden de online gerçekleştirebilecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendek Belediyesi sınırları içerisinde ev, arsa ve işyeri bulunan mükelleflerden cezalı duruma düşmemeleri için ödemelerini son ödeme tarihinden önce yapmalarını istedi.
Başkan Babaoğlu “Emlak, çevre temizlik, ilan, reklam vergilerinin 2019 yılı ilk taksit ödemelerinde son günün 31 Mayıs Cuma günü olması samsun oto kiralamaiyle vergi ödemelerinin daha rahat bir ortamda gerçekleşmesi ve hafta içi çeşitli samsun oto kiralamalerle veznelere gelemeyen vatandaşlarımızın ödemelerini yapabilmesi için belediye veznelerimiz, bu hafta sonunda da hizmet verecek” izmir escort

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YETER Kİ ALLAH YÜREKLERİMİZİ ENGELLİ YAPMASIN…
YETER Kİ ALLAH YÜREKLERİMİZİ ENGELLİ YAPMASIN…
GELİŞMİŞLİK,  O ÜLKENİN ÜRETİM GÜCÜDÜR...
GELİŞMİŞLİK, O ÜLKENİN ÜRETİM GÜCÜDÜR...