bizimhendek.com
Advert
Advert

BORÇ YÜKÜ ALTINDAKİ BELEDİYEYE ÇİÇEK SATIŞINDA VATANDAŞLARDAN MİLYARLARCA LİRA DESTEK GELDİ

31 Mart Mahalli seçimlerde Hendek Belediye Başkanlığı makamına gelen Turgut Babaoğlu, vatandaşların tebrik amaçlı getirdikleri çiçekleri ihaleye çıkardı. Yüzlerce çiçekten milyarlarca para elde edildi. Elde edilen para Engelli ve Hasta Nakil aracı alımında kullanılacak.

BORÇ YÜKÜ ALTINDAKİ BELEDİYEYE ÇİÇEK SATIŞINDA VATANDAŞLARDAN MİLYARLARCA LİRA DESTEK GELDİ
BORÇ YÜKÜ ALTINDAKİ BELEDİYEYE ÇİÇEK SATIŞINDA VATANDAŞLARDAN MİLYARLARCA LİRA DESTEK GELDİ admin
Bu içerik 1472 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

HENDEK BİZİM TURGUT'A SAHİP ÇIKTI. HAYIR İÇİN YARIŞTILAR

Çiçekler ile engeller kalkacak

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, kendisine hediye olarak gelen çiçekleri, açık arttırma ile satışa çıkardı. İlk açık artırmaya giren Japon Şemsiyesi ve Yuka çiçeğini, Gül Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Kaplan ve Tutkunlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vural Tutkun 15’er bin TL ile satın aldı.

TAMAMI SATILDI

Atatürk Parkı Nikah Salonu’nda düzenlenen arttırmaya işadamları, esnaflar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun 31 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkanlığı seçilmesinden bu yana gelen 'hayırlı olsun' çiçeklerinin tamamı satıldı.

HAYATA KATILMALARINDA ÖNCÜ OLACAK

Çiçeklerden elde edilen gelirler ilçemizdeki engelli ve hasta vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak, hayata katılmalarına öncü olmak amacıyla Engelli ve Hasta Nakil Aracı alınarak değerlendirilecek.

HAYIRLA BAŞLANILAN İŞ HAYIRLA SON BULUR

Başkan Babaoğlu, açık artırmaya katılarak destek olan herkese teşekkür ederek “ Göreve başladığımız günden bu güne kadar bir çok hayırlı olsun çiçekleri geldi. Gönderen herkese teşekkür ediyorum. Daha önceki başkanlarımız da böyle bir uygulama yaparak gelen çiçekleri güzel bir şekilde değerlendirmiş ve başarılı olmuşlar. Başarılı olan her şeyin daha da geliştirilerek tekrar edilmesinde sakınca yoktur.

HER ŞEYİ DEVLETTEN BEKLEYEMEYİZ

 İlçemizde hasta ve yaşlılarımız çok fazla, bu insanların bakımları devletimiz tarafından bir şekilde yapılıyor. Bir kısmı da belediyemiz tarafından yapılıyor. Nakil ile ilgili çok sıkıntı yaşıyoruz. Hasta nakil aracımız ile bir çok vatandaşımızın işi görülüyor. Mevcut araçlarımız yetersiz olduğu için bir hasta nakil aracı daha alacağız. Programımıza katılamayıp destek olan çok arkadaşımız var, kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah iyi niyetle yapılan her hayır yerine ulaşır. Çiçek satışı sonrası elde edilen gelir de amacının dışında kullanılmayacaktır. Şimdiden hayırlı olsun “ diyerek, açık artırmayı başlattı.

Açık artırmada ilk olarak Gülkoop Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Kaplan ve Tutkunlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vural Tutkun çiçek alarak açılışı yaptı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kamil     2019-05-11 başkanımız Babaoğlu zorluklarla mücadele ediyor. Hendek için yaptığı bu mücadelesinde Babaoğlu'na köstek değil destek olalım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI