bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

ÇİÇEKLER İHALEYE ÇIKIYOR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na tebrik ziyaretinde bulunan vatandaşların getirdikleri ve gönderilen çiçekler ile belediye koridorları adeta çiçek bahçesine dönmüştü.

ÇİÇEKLER İHALEYE ÇIKIYOR
ÇİÇEKLER İHALEYE ÇIKIYOR admin
Bu içerik 957 kez okundu.

   Başkan Turgut Babaoğlu, gelen ziyaretçilere teşekkür ederek “ Hendek halkının teveccühleri ile başlamış olduğumuz görevi layıkıyla yapmaya çalışacağız. Gönderilen tebrik çiçekleri için herkese teşekkür ediyorum, inşallah gelen çiçekleri iyi bir şekilde değerlendireceğiz “ demişti.

İŞTE BEKLENEN GÜN GELDİ ÇATTI - 10 MAYIS 2019 CUMA SAAT:14.00

HENDEK ATATÜRK PARKI NİKAH SALONU

   Çiçek ihalesi konusunda görüş belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; “ Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte göreve başladığımız andan itibaren tebrik amaçlı hediye gelen çiçek ve bitkiler sayesinde  belediyemizin koridorları botanik çiçek bahçesine döndü. Bu konuda bir kez daha herkese şükranlarımı sunuyorum.

   Bu görsel şölenin  öylece yitip gitmesine  gönlümüz el vermedi, başka yerlerde yaşayabilsinler., daha büyük amaca hizmet etsinler diye kendilerini satışa çıkartıyoruz.

   İlçemizdeki engelli ve hasta vatandaşların  ulaşımlarını kolaylaştırmak, hayata katılmalarına öncü olmak amacıyla  ENGELLİ VE HASTA  NAKİL ARACI edinmemize  destek olmak,temsili satış gelirleri ile taşın altına elinizi koymak isterseniz ATATÜRK PARKI içersindeki  Nikah salonumuza sizleri de bekliyoruz” diyerek davette bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI