bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Kemaliye mahallesinden Hasan Baylan, Kırktepe mahallesinden Hatice Ayseli ve Mahmutbey mahallesinden Muhammer Kahveci vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 816 kez okundu.

Aslen Güldibi Mahallesi’nden olup Kemaliye Mahallesi’nde ikamet eden merhum Mehmet BAYLAN’ın oğlu, merhum İsmail ve Hüseyin BAYLAN’ın abileri, merhum kemal ZENGİN’in dayisi, Murat, Ferhat ve Ahmet BAYLAN’ın amcası Hasan BAYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0554 904 10 45 
Ahmet BAYLAN (AMCASI)

 

Kırktepe mahallesinden rahmetli hacı Kemal  AYSELİ’nin hanımı Yaşar, Hayrettin ve  Mustafa AYSELİ’nin Anneleri Hatice AYSELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün kırktepe caminde kılınacak öğlen namazına müteakip kırktepe aile kabristanlığına defnedilecektir

Muhammet AYSELİ 05447975005

 

Mahmutbey mahallesinden olup istanbul’da ikamet eden merhum Mehmet ve Huriye KAHVECİ’nin oğlu Mülya, Meliha, Esra, Levent KAHVECİ’nin babaları Metin ve Yusuf KAHVECİ’nin amcaları Ahmet ve Muhammet KAHVECİ’nin kuzenleri merhum şekerci İsmail DERTLİ ve Tuncer ŞİMŞEK’in bacanağı  Muhammer KAHVECİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

İsmail KIRAÇ 05385605884 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI