bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SELMAN DEDE CIVIL CIVIL

Selman Dede mesire alanı Ramazan ayı arefesinde hava sıcaklığının yüksek seyretmesini fırsat bilen tatilcilerin mekanı oldu. Hele oksijen deposu olan Selman Dede mesire alanında içilen bir bardak demli çay insanın bütün yorgunluğunu alıyor.

SELMAN DEDE CIVIL CIVIL
SELMAN DEDE CIVIL CIVIL admin
Bu içerik 694 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vazgeçilmez dinlenme alanı

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci döneminde escort izmirın  DSP ilçe başkanı Ramazan Öge’nin de katkı ve detekleriyle ilçemize mesire alanı olarak kazandırılan, başlattığı sünnet şöleni ve yağlı güreşleri  geleneksel hale gelen Selman Dede mesire alanı tatilcilerin vazgeçilmez alanı oldu.

Her imkan sunulan alanda hizmetler ücretsiz

Şöminelerde pişirilen etlerin dumanı, salıncak ve oyun guruplarında eğlenen çocukların cıvıl cıvıl sesleri ve onların mutluluğu ile mutlu olan anne-baba ve dedeler ağaşlara gerilen hamaklarda şehrin stresinden ve gürültüsüz ortamda stres attılar.

Her ayda 4 Pazar onu da yağmur bozar!

Okunan ezan ile birlikte Selman Dede şehitlik camiinde namazlarını ifa eden tatilciler kendilerine bila bedelsiz girişi bulunan, elektriği, suyu, WC’si, değişik oyun gurupları, hazır şömineleri, yeşil saha dinlenme tesisleri imkanlarından yararlanan tatilciler aniden bastıran yağmur sonrası  mesire alanından ayrıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI