bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KIZILCAHAMAM ANALİZİ…

FIRTINANIN AYAK SESLERİ. SÜLEYMAN ÖZIŞIK KİMİ YADA KİMLERİ İŞARET ETTİ? Kızılcahamam kampını yorumlayan Özışık,İstanbul seçimleri iptal edilirse parti operasyonunun Haziran ayında, iptal edilmezse mayıs ayının operasyon ayı olacağına dikkat çekti.

KIZILCAHAMAM ANALİZİ…
KIZILCAHAMAM ANALİZİ… admin
Bu içerik 685 kez okundu.

Değişim kimleri kapsayacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızılcahamam Kampı'nda yaptığı açıklamalar ciddi mesajlar içeriyor. Benim o açıklamalardan anladığım, önümüzdeki dönemde AK Parti'de 17 yılın en büyük değişim rüzgârı yaşanacak.

AK Parti şayet seçimde nerede hata yapıldığını öğrenmek istiyorsa bence teşkilattan ziyade diğer alanlara bakmalı.

Mesela…
Bizim adını duyar duymaz, "Bu isimle bu il veya bu ilçe kaybedilir" izmir escortğimiz adayları kimler, neyin karşılığında anketlerden birinci çıkarmış? Vatandaşın aday konusundaki isyanını kimler yukarıya bildirmek yerine hasır altı etmiş?
Daha da önemlisi...
Kimler, seçimin kaybedileceğini bile bile milletin adayları yerine kendi adamlarını aday göstermiş? 
Ve en kritik soru:
Aday gösterilen isimlere kimler referans olmuş? Hangi milletvekilleri ya da hangi hatırı sayılır iş adamları? Kimler, "Bu ilin, bu ilçenin patronu benim. Ben ne diyorsam o olacak"diye racon kesmiş.
Teşkilatlardan ziyade, seçimin kaybedileceğini bile bile gerek anketlerle gerek referanslarla genel merkezi yanıltarak, kendi ahbaplarını aday gösteren isimler tespit edilirse, hatanın en büyüğünün nerede yapıldığı da kendiliğinden ortaya çıkar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YERİNDE TESPİT,YERİNDE  ÇÖZÜM…
YERİNDE TESPİT,YERİNDE ÇÖZÜM…
YÜKSELEN HENDEK'İN BAŞKANI BİZİM TURGUT BU DA ARTIK ÇOK OLUYOR AMA!
YÜKSELEN HENDEK'İN BAŞKANI BİZİM TURGUT BU DA ARTIK ÇOK OLUYOR AMA!