bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Başpehlivanlardan başkan Turgut’a teşekkür

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin Antalyadaki programına katılan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediye Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Afyon dinlenme tesislerinde başpehlivanlarımızla karşılaştı.

Başpehlivanlardan başkan Turgut’a teşekkür
Başpehlivanlardan başkan Turgut’a teşekkür admin
Bu içerik 730 kez okundu.

YOLLAR AFYON’DA KESİŞTİ

Antalya Kumluca Yağlı Güreşlerine katılan Hendekli başpehlivanlarımızdan Ahmet Kavakçı ve Süleyman Aykırı ile dönüş yolunda Afyon Dinlenme tesilerinde yolları kesişti. Urbette karşılaşan Hendekli başkan ve güreşçilerimiz birlikte yemek yediler, yaklaşan Selman Dede yağlı güreşleri üzerine sohbet ettiler. Selman dede yağlı güreşlerine iddialı olarak hazırlandıklarını ifade eden her iki güreşçimizde; “ Selman Dede yağlı güreş etkinliği Edirne Kırkpınar yağlı güreşlerinin son basamağı” diyerek  Selman Dede güreşlerinde kıran kırana güreş yapacaklarının altını çizip güreşseverleri   Selman Dede yağlı güreş etkinliğine davet ettiler.

SPORA HEP DESTEK TAM DESTEK

Pehlivanlarımızın Edirne öncesinde Selman Dede yağlı güreşlerine hazırlandıklarından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Babaoğlu; “ tarihimizin en eski sporu yağlı güreş etkinliği ilçemizde gelenekselleşti. Yerel yönetim olarak dün olduğu gibi bugün ve yarında spora gereken önemin verileceğinin bilinmesini isterim. Sporcu yatağı ilçemizin adının her platformda başarıyla anılması bizleri memnun ediyor” diyerek spora desteklerinin devam edeceğini müjdeledi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI