bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Köprübaşı mahallesinden Metin Yılmaz , Sarıdede mahallesinden Fadime Der ve Büyükdere mahallesinden Melek Karadağ vefat etti. Allah rahmet eylesin

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 686 kez okundu.

Köprübaşı mahallesinden merhum Talip YILMAZ’ın oğlu, Merhum Yusuf YILMAZ’ın yeğeni, Niyazi, Mehmet, Mesut, merhum İlyas, İsmail ve Ahmet YILMAZ’ın kardeşleri, Orguhan ve Elyasa YILMAZ’ın babaları, Muharrem ÖZKÜR’ün kayınpederi, Merhum Osman, Ali, İsmail ve Ahmet GÜRSEL’in yeğenleri, Hasan ve Ali TUNA’nın Enişteleri Metin YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Taner YILMAZ 0532 524 83 19

 

Sarıdede mahallesinden merhum Salih DERE’nin eşi, Şeker, İsmail ve Musa DERE’nin anneleri, Yeniyayla Muhtarı Burhan DERE’nin babaannesi, Belediye personeli Yüksel Dere’nin ananesi, Fadime DERE vefat etmiştir. Cenazesi bugün çağlayan camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip çağlayan aile kabristanlığına defin edilecektir.

Yüksel DER 0535 367 00 34

Büyükdere mahallesinden merhum Demir Ali YAŞAR’ın kızı merhum, Hilmi ve Ercan YAŞAR’ın ablası, Sedat ve Seyfettin KARADAĞ’ın anneleri. Melek KARADAĞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Büyükdere aile kabristanlığına defin edilecektir.

Seyfetti KARADAĞ 0535 016 04 69

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI