bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

ZİYARETÇİLER GÜREŞÇİ OLUNCA…

31 Mart mahalli seçimlerde Hendek Belediye Başkanlığını kazanan Turgut Babaoğlu’na ziyaretçi akını devam ediyor. Belediye koridoru çiçek bahçesine dönerken başkan Babaoğlu’na çok değişik hediyelerin verilmesi oldukça dikkat çekiyor.

 ZİYARETÇİLER GÜREŞÇİ OLUNCA…
 ZİYARETÇİLER GÜREŞÇİ OLUNCA… admin
Bu içerik 430 kez okundu.

GÜREŞ KISPETİ HEDİYE ETTİLER

Çok sayıda ziyaretçinin çiçek gönderip tebriğe giden vatandaşların yanı sıra Babaoğlu’nu ziyaret eden Kırkpınar Başpehlivanları olunda hediyenin şeklide değişti. 2014-2019 yılları arasında Hendek Belediye Başkan yardımcılığı yapan Kırkpınar Başpehlivanı Ahmet Kavakçı, beraberinde ilçemizin yetiştirdiği bir diğer yağlı başpehlivan Süleyman Aykırı ile birlikte yaptığı tebrik ziyaretinde Başpehlivanların olmaz sa olmazı, yağlı pehlivan güreşinin sembolü  Güreş Kıspeti hediye ettiler.

ETKİNLİK KARNAVAL HAVASINDA GEÇECEK

Kavakçı'nın yaklaşan Edirne Kırkpınar güreşlerinin son basamağı olarak görülen  Selman Dede geleneksel yağlı güreşlerine hazırlandığı, bu yıl çok sayıda başpehlivanın Selman Dede Yağlı Güreşlerine katılacağı ve etkinliğin bir karnaval havasında geçeceğini ifade etmesi mesleğine aşkını ifade ediyor.

SPORA TAM DESTEK

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'da ilçemizde her yıl geleneksel olarak yapılan Selman Dede Yağlı Pehlivan Güreşlerine Hendek Belediyesi olarak her türlü desteği vereceğini ifade etmesi güreşçilerimizi sevindirdi. Ata sporu Yağlı Güreş müsabakalarının ilçemizin adının duyurulmasında önemli bir rol oynadığını ifade eden başkan Babaoğlu, ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL