bizimhendek.com
Advert
Advert

NELER OLUYOR??? BBP eski yönetiminden Sofu’ya Tam Destek

Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, BBP önceki dönem yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette BBP eski yönetimi 31 Mart’ta Sofu’ya tam destek vereceklerini açıkladı.

NELER OLUYOR???  BBP eski yönetiminden Sofu’ya Tam Destek
NELER OLUYOR???  BBP eski yönetiminden Sofu’ya Tam Destek admin
Bu içerik 1470 kez okundu.

CUMHUR İTTİFAKI

Hendek’te bir restoranda düzenlenen yemekte Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu Büyük Birlik Partisi’nin Hendek’teki önceki dönem ilçe başkanı Aydın Taşkın ve yönetimi ile buluştu. Buluşmadan büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Sofu, Cumhur İttifakının öneminden bahsederek millet bekasına vurgu yaptı.

TAM DESTEK

Yemekte Cumhur İttifakına ve Ali Kemal Sofu’ya tam destek verdiklerini açıklayan Aydın Taşkın, Sofu’nun elini kaldırarak Cumhur İttifakının yanında olduğunu söyledi. Sofu ise teveccühlerinden ötürü Taşkın ve teşekkür ederek, “31 Mart’ta inşallah Hendek’te alnımızın akı ile çıkacağız. Hizmet, istikrar ve beka için Hendeklilerin sandıkta Cumhur İttifakımıza tam destek vereceğinden şüphemiz yok” izmir escort.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2019-03-29 bişey olduğu yok bunlar teşkilat olamadı ki eski olsunlar il yönetimimiz gerekli açıklamayı yaptı bunlar ile ilgili onu da yayınlasana EDİTÖR: 1-Önce üslubunu düzelteceksin. 2-Terbiye sınırlarını aşmayacaksın. 3-Rumuzla değil gerçek isminle yazacaksın 4- Senin teşkilat dediklerin bu habere karşı yaptığı açıklamayı bize gönderdi de biz mi yayınlamadık? Bunu önce teşkilatına sorup öğreneceksin. 5- Biz kendisini gazeteci kisvesi altına sokup sazanlık yapanların sitelerinden hiç haber almadık. Şimdide almam.Bundan sonra da... 6-Biz BAYAT haber yapmayız, hele hele taraflı haber servisi yapanların haberlerini de kullanmam. 7-başka söyleyecek şeyin kaldı mı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
TÜRKAY ile  yeni dönem
TÜRKAY ile yeni dönem