bizimhendek.com
Advert
Advert

MERCAN KAZİMİYE’Yİ SALLADI

İYİ Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan seçim çalışmaları çerçevesinde Kazimiye mahallesi sakinleri ile buluştu. Diğer adaylara olduğu gibi Kazimiye halkı Mercan’a da aynı sıcaklıkla yaklaşarak güzel ev sahipliği yaptılar.

MERCAN KAZİMİYE’Yİ SALLADI
MERCAN KAZİMİYE’Yİ SALLADI admin
Bu içerik 857 kez okundu.

Kazimiye sakinlerine seslenen Mercan; “ Her escort izmir söylediğim sözümü bir kez daha tekrarlıyorum; Hendek'imiz için başım dik ve alnım açık bir şekilde Belediye Başkanlığı'na talibim, geçmişim geleceğimin teminatıdır. Bütün adaylardan önce mühim olan Hendek'in menfaatidir ve Hendek Belediyesi en iyi şekilde yönetilmelidir. Artık mevcut iktidar yönetimine bir sarı kart göstermenin de tam vaktidir. Bütün kardeşlerimizin, çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın ve büyüklerimizin hak ettikleri yaşam standardına erişebilmesi adına desteklerinizi bekliyorum. Emin olunuz bizim yönetimimizde bütün vatandaşlarımıza belediyenin kapısı açık olacaktır ve şeffaf bir yönetim anlayışı hüküm sürecektir. Başkanlığa geldiğimizde; Hendek halkına hizmet anlayışımız bakî olacaktır. “ diye konuştu.

Popilizme sıcak bakmayan Mercan, gittiği her yerde sadece gerçekleri söylediğini tek düşüncesinin ise kendi kişisel çıkarı değil Hendek’in menfaatlerinin önde geldiğini bir kez daha hatırlatarak seçmenlere teşekkür ederek destek istedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
TÜRKAY ile  yeni dönem
TÜRKAY ile yeni dönem