bizimhendek.com
Advert
Advert

SOFU’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Cumhur İttifakı Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU yayımladığı mesajında ; "Toplumun Temeli Aile, Ailenin Temeli Kadındır.”

SOFU’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
SOFU’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI admin
Bu içerik 1055 kez okundu.

Milli ve manevi değerlerimizin, kültür ve geleneklerimizin en kıymetli taşıyıcıları hiç şüphe yok ki kadınlarımızdır. Biliyoruz ki, kadın toplumun en etkili, yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsurudur. Türk kadını tarihimizin her evresinde eşsiz fedakarlık ve cefakarlık göstermiş, cephelerde kahramanlıklarla destanlaşmış, hayatın her alanında önemli sorumluluklar almıştır. Kadın toplumun en özverili, çalışkan ve üretken bireyidir. Bizim örf ve adetlerimize göre yuvanın gerçek sahibi olan kadınlarımız ailenin ve doğal olarak da toplumun temel direğidir. Kadınlarımızın her alanda bilgi ve beceri ile donatılması, daha güçlü bir Türkiye için gerekliliktir. Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayağının altındadır.” hadisini ilke edinip, annelerimize olan sevgi, saygı ve hoşgörüyü tüm kadınlara yönelik göstermeliyiz.

Bu güzel gün vesilesiyle başta benden desteklerini esirgemeyen her escort izmir yanımda olan annemin, eşimin, teşkilatımızın emekçi kadınları ve tüm Hendekli hanımlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI