bizimhendek.com
Advert
Advert

KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLERDEN AFİŞLERE SALDIRI

Cumhur İttifakı Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU’dan bilbordlarda asılı olan afişlerinin yırtılmasına bir anlam veremediğini şu sözlerle açıkladı.

KİMLİĞİ  BELİRSİZ KİŞİLERDEN  AFİŞLERE SALDIRI
KİMLİĞİ  BELİRSİZ KİŞİLERDEN  AFİŞLERE SALDIRI admin
Bu içerik 566 kez okundu.

İçinde bulunduğumuz seçim sürecini dostluk çerçevesi içinde geçirdiğimiz şu escort izmirlarda 02 Mart Cumartesi 02:30 saatlerinde şehrimizin çeşitli bölgelerinde yer alan bazı billboardlar üzerinde bulunan seçim afişlerimizin yırtıldığını ve yine çeşitli binalarda yer alan afişlerimizin söküldüğünü tespit etmiş bulmaktayız. Rutin bir çalışma olmadığı olayın saatinden ve çevreye atılmış olmasından anlaşılabilmektedir. Yapılan bu davranışın hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun hiçbir vatandaşımız ve adayımız tarafından yapılmayacağı ve tasvip edilmeyeceğine yürekten inanıyorum.

Sulh ve huzur içinde yürütmekte olduğumuz seçim kampanyası sürecine gölge düşürmek ve ilçemizdeki sükuneti provoke etmek amacı ile yapıldığını düşündüğüm bu davranışı şiddetle kınıyor ve bu şer odaklarının hedeflerine ulaşamayacağını ilçemizin huzurunu bozamayacağını beyan ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HÜDAVERDİ BAHADIR  SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU
HÜDAVERDİ BAHADIR SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU