bizimhendek.com
Advert

SÜRPRİZ ZİYARET

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ak Parti SKM başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte Hendek AK Parti ilçe başkanlığına sürpriz ziyarette bulundu.

SÜRPRİZ ZİYARET
SÜRPRİZ ZİYARET admin
Bu içerik 1443 kez okundu.

KAPIDA KARŞILADILAR

Seçim çalışmaları samsun oto kiralamaiyle sahaya indiğini deklare eden Yavuz, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe belediyelerine ziyarette bulunuyor. Program dahilinde  saat 19.00 sularında Hendek AK Parti İlçe Teşkilatına gelen vekilleri AK Parti İlçe başkanı Hasan Serdar Baykal ile birlikte Hendek AK Parti Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu,  yönetim kurulu üyeleri , ilçe gençlik ve kadın kolları başkan ve yöneticileri karşıladı.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ EDİNECEK

Hendek Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu’nun Sakarya Milletvekili  Recep Uncuoğlu ile ayak üstü samimi sohbeti gözlerden kaçmadı. Parti teşkilat binası önündeki karşılamanın ardından vekiller  ve parti yöneticileri AK Parti ilçe binasına geçtiler. Edinilen bilgilere göre  Sakarya Ak Parti vekillerinin ilçedeki son gelişmeler  ve çalışmalar hakkında bilgi edineceği izmir escort.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tamam     2019-03-06 A.İ.yavuz senin burnunu sürtmezsek adam değiliz
Murat     2019-03-01 Seçim çalışması bina içindemi oluyor.
Hüseyin Bilgiçli     2019-03-01 sayın vekil nasıl olduda hatırladın hendek i dayatma siyasetle bu işlerin olmayacağını anlayacaksın teşkilatınını alacaksın görüşlerini hiç bir zaman önemsemedin burnunun doğrultusuna gittin 31 martta da cevabını alacaksın ha seçim bu senin adayın ittifak nedeni ile belki kazanabilir ama oy oranında düşüş oldumu iki elim yakanızda olacak one göre B.Şehir de ekrem hoca evelallah seçilecek ve destekliyoruz ama ilçede ilk defa oy vermeyeceğim çünkü sende ki bu ali inci ve hendek düşmanlığı bitmez
Levent     2019-02-28 Demekki secim zorda kolaylamaya geliyo
Burnakli     2019-02-28 A i yavuz senin bu haraketin sana olan kin nefretin en ust seviyeye cikmak demekyir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK CUMA GÜNÜ  ÇIKIYOR
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK CUMA GÜNÜ ÇIKIYOR
Hergün kaza!
Hergün kaza!