bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Dikmen mahallesinden Havva Ak, Tekerlek Süleymaniye mahallesinden Ahmet Arık, Başpınar mahallesinden Nesrin Küreyen ve Bayraktepe mahallesinden Kudret ve Mesut Bayraktar'ın babası Ali Bayraktar vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 464 kez okundu.

Dikmen mahallesinden eski muhtar Ali AK’IN hanımı Havva AK vefat etmiştir. Cenazesi bu gün dikmen mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip dikmen mahallesi aile kabristanlığına defin edilecektir.

Menderes AYVAZ 0534 394 90 09

Tekerlek Süleymaniye mahallesinden olup puna çayır başında ikamet eden; merhum adem ARIK’ın oğlu Ali ve Sadettin ARIK’ın abisi, Ahmet, Muhammer, Selim ve Zeki ARIK’ın babaları, Ahmet ARIK vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Puna Çayırbaşında kılınacak öğlen namazına müteakip puna çayırbaşı aile kabristanlığına defin edilecektir.

Ali ARIK 0532 292 69 54

Başpınar mahallesinden Neclet, Kemal, muharrem, Murat ve Metin KÜREYEN’in yengeleri, Cem, Güven ve İnan küreyenin anneleri, merhum İsmail KÜREYENİN eşi Nesrin KÜREYEN vefat etmiştir. Cenazesi bu gün merkez büyük camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

0542 562 37 51 Kemal KÜREYEN

Bayraktepe mahallesinden Kudret ve Mesut BAYRAKTAR’IN babası, Fiskobirlik yönetim kurulu başkanı Lütfü bayraktarın abisi, hacı Ali BAYRAKTAR vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Kocaali süngüt mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip süngüt aile kabristanlığına defin edilecektir.

 

Kudret BAYRAKTAR 0542 279 44 83

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK CUMA GÜNÜ  ÇIKIYOR
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK CUMA GÜNÜ ÇIKIYOR
Hergün kaza!
Hergün kaza!