bizimhendek.com
Advert

YENİ MAHALLE MAHŞER ALANINA DÖNDÜ

Cumhur ittifakının Hendek Belediye Başkanı Ali Kemal Sofu’nun Hendek Yenimahallede açtığı seçim irtibat bürüosu düzenlenen törenle açıldı. Yoğun kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı.

YENİ MAHALLE MAHŞER ALANINA DÖNDÜ
YENİ MAHALLE MAHŞER ALANINA DÖNDÜ admin
Bu içerik 1171 kez okundu.

YOĞUN KATILIM İZDİHAM YARATTI

Yenimahalledeki seçim irtibat bürosu açılışına Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem Yüce, Sakarya AK Parti il Başkanı Yunus Tever, Hendek MHP ilçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte partilerin gençlik kolu ve kadınlar kolları başkanları katıldı.  Yoğun katılım samsun oto kiralamaiyle cadde tören boyunca trafik akışına kesildi.

KÜSMEK DARILMAK OLMAZ

Hendek Belediye Başkan adayı Sofu  açılış öncesinde yaptığı konuşmasında tüm hedeflerinin Hendek ve Hendek’e hizmet etmek olduğunu vurgulayarak; “  Cumhur ittifakının ortak belediye başkanı olarak bizler seçildik. Bu nasip işidir. Davada küsmek, kızmak,kırılmak olmaz. Hele ülkemizin beka sorunu yaşadığı bu ortamda ikileme düşmek, nefis yapmak en büyük hatadır, en büyük vebaldir.”Dedi.

BARIŞ KÜLTÜRÜNÜ NAKIŞ NAKIŞ İŞLEYECEĞİZ

 Sofu, Hendek’te çok zengin bir kültür zenginliği olduğunun altını çizerek;  “kadınıyla,kızıyla, yaşlısıyla genciyle ilçemizde hakim olan barış kültürünü gönüllere nakış nakış işleyeceğiz. İstişare kültürünü hayata geçirecek güzel Hendek’imizi  hep birlikte el ele çok daha iyi yerlere getirebilmenin mücadelesini vereceğiz. Sizlerinde bu duygu ve düşüncelerimize iştirak edeceğinize gönülden inanıyor çıktığımız bu hizmet yolunda  desteklerinizi bekliyoruz” diyerek teşekkürlerini ifade etti.

BU FOTOĞRAF İŞİN BİTTİĞİNE İŞARETTİR

Kürsüye gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce’de yaptığı konuşmasında mahşeri kalabalığa; “ sizdeki bu sevgi saygı ve heyecanı görünce bu işin Cumhur ittifakı lehine işin bittiğini gördüm” sözleri kalabalık tarafından tezahürat ve alkışlarla destek buldu. Yüce; “ yapmanız gereken tek şey, kader gayrete aşıktır. Eğer siz gayret ederseniz  bilki kaderiniz sizin istediğiniz üzere olacaktır. “diyerek gazanız şimdiden mübarek olsun” izmir escort.

HEP BİRLİKTE KURDELA KESİMİ

Yüce, Yenimahalle seçim ittifak bürosunun hayırlı olmasını dileyerek devam ettiği konuşmasını şiirlerle süsleyen Yüce;  “ sanma bu tekerlek kalır tümsekte,  yarın elbet bizim elbet bizimdir,gün doğmuş  gün batmış ebed bizimdir” sözleriyle konuşmasına son verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK CUMA GÜNÜ  ÇIKIYOR
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK CUMA GÜNÜ ÇIKIYOR
Hergün kaza!
Hergün kaza!