bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Başkan Püsküllü hizmetlere imza atmaya devam ediyor

Çamlıca Pazaryeri tamamlanıyor Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü tarafından, Çamlıca’ya yapılan çok amaçlı kapalı pazar yeri çalışmaları, çevre düzenlemesi ile devam ediyor.

Başkan Püsküllü hizmetlere imza atmaya devam ediyor
Başkan Püsküllü hizmetlere imza atmaya devam ediyor admin
Bu içerik 1086 kez okundu.

Hendek Belediyesi Plan Proje Müdürlüğü tarafından projelendirilmiş olup Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Çamlıca Mahallesi’nde yapımına başlanan çok amaçlı pazaryerinin inşaatı tamamlanarak, çevre düzenleme çalışmasına başlandı. Çalışmalarda sona gelen ekipler, çevre düzenlemesi çalışması sonrası 1300 metrekarelik araç otopark içi kilit parke çalışmasını yapacak.   

Çok amaçlı pazaryeri

Çelik konstrüksiyon çatı ile kaplanan kapalı pazar yerinde, otopark, yeşil alanlar, oturma grupları yer alacak. Çok amaçlı olarak yapılan pazaryeri,  düğün ve sünnet gibi özel organizasyonlarda da kullanılabilecek.

Güzel bir hizmete imza attık

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Çamlıca için güzel bir hizmete imza attıklarını belirterek “Yağışlı havalarda pazarcı esnafımız da vatandaşlarımız da sıkıntı yaşıyordu. İnşallah çok yakın bir sürede çevre düzenleme çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte pazaryerimizi halkımızın kullanımına açacağız. Bu yaz Çamlıca Mahallesi sakinlerimiz çok amaçlı pazaryerimizde düğün ve sünnet cemiyetlerini yapacaklardır. Çamlıca Mahallemize hayırlı olsun “ izmir escort.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI