bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

YÜKSEK; “ÇALMAYIZ, ÇALDIRMAYIZ”

Saadet Partisi Hendek Belediye Başkan adayı Yasir Yüksek beraberinde ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek yaptığı çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

YÜKSEK; “ÇALMAYIZ, ÇALDIRMAYIZ”
YÜKSEK; “ÇALMAYIZ, ÇALDIRMAYIZ” admin
Bu içerik 1236 kez okundu.

31 Mart karne günü

Yüksek, Demokrasinin en güzel yanının sandık olduğuna vurgu yaparak; “ günler su gibi akıp gidiyor. Dün işbaşına gelenler bugün yine vatandaşın huzuruna çıkarak devam noktasında destek bekliyorlar. Bir anlamda vatandaşın kantarına çıkıyorlar, 31 Mart akşamı karnelerini alacaklar” diyerek yapılacak olan seçimlerin ülkemize ve ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Şikayetler diz boyu

Yüksek; “ Biz S.P olarak  Hendek Belediye başkan adayı olarak halkımızın huzurundayız, esnaflarımızı ziyaret ediyor sitem ve şikayetlerini dinliyoruz. Şikayetler diz boyu. Ekonomik darboğaz esnafı perişan etmiş durumda. Enflasyon canavarını durudurulamamamsı neticesinde vatandaşımızın alım gücü düşük, yapılan zamlarda fayda etmedi” izmir escort.

Susarsak namerdiz

Yüksek, seçimlerde iddialı olduklarının altını çizerek; “ Hak ve hakikat karşısında susarsak namerdiz. Hendek ilçemizi rantiyecilerden ve yandaşlardan kurtarmaya adayız. Çalmayacağız, çaldırmayacağız. Yetimin hak’kını kimseye yedirmeyiz. “diyerek gazetemizden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI