bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SOFU, KURA İLE SEÇİLMEDİM!

Boynuz kulağı geçer diyen Sofu, “Belediye başkanlığına bir seferliğine değil üç seferliğine geliyorum” diyerek rakiplerine göz dağı verdi.

SOFU, KURA İLE SEÇİLMEDİM!
SOFU, KURA İLE SEÇİLMEDİM! admin
Bu içerik 1631 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Geceyi gündüze ekliyor

Hendek AK Parti Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu geceyi gündüze ekleyip köy köy dolaşıyor. Vatandaşlara kendisini anlatıp yapacakları projeleri vatandaşlara anlatarak desteklerini istedi..

Sofu ilçemiz Hacıkışla mahallesine yaptığı kahve ziyareti öncesi köy temsilcileri  tarafından organize edilen bayanların ev toplantısına katılımının ardından köy meydanındaki kahvehanede vatandaşlara hitap etti. Sofu; başkan adaylığı olmak bize nasipoldu tek hedefimiz bizi bu göreve layık görenlere mahçup olmamak,seçimler sonrasında da sizlere layık olma mücadelesi içersindeyim. Belediye başkanlık yarışı bir gönül eğlencesi değil, belediye başkanı olayımda ne olursa olsun anlayışıda değil. Tek derdimiz tek sevdamız Hendek’e hizmet etmek. Sizler bize destek olursanız imşallah bu seçimlerden güçlü bir şekilde alnımızın akıyla çıkar sizlere hizmet edebilme şansına ulaşırız. AK parti olarak bizlerin tek hedefi Büyükşehir, bakanlar ve Cumhurbaşkanımızla birlikte tek derdimiz Hendek’e hizmet etmek olacak.” Dedi. Sofu bu akşam burada ben değil diğer 7 aday arkadaşımızdan biri de sizlere hitap edebiliyor olabilirdi. Veya ittifakın belirleyeceği diğer aday da olabilirdi. Bizde kaderimize razı gelir hep birlikte çalışmalara dstek verip çalışmaya aynı inanç ve azimle devam ederdik” dedi.

Biz kuradan gelmedik

Heyecanlı kalabalığa hitap eden Sofu kendisinin kura ile bu göreve layık görülmediğini geçmiş yıllardaki çalışmalar ve görevler sonrasında bu göreve layık görüldük. Doğma büyüme Hendek’liyim diyerek  bu zamana kadar siyasetin değişik dallarında nerelerde görev aldığını anlattı. Hendek’in bütün mahalle ve sokaklarında anımız var,izimiz var. Açıkçası bizinm nereden geldiğimiz belli onun için bu görevin bize verilmesi kadar normal bir şey olamaz” dedi. Hacıkışla mahallesine 6 seçimdir gelip çalışmalar doğrultusunda vatandaşlara hitap ettiğini vurgulayan Sofu, dün Ali İnci başkanımız için defaatle oy istedik onu tekrar tekrar başkan yaptık. Referandum için geldik, Cumhurbaşkanımızı başkan yapmak için bir kez daha geldik. Nihayetinde genel merkezimiz dediki, yeter artık , sen hep başkaları için gittin bu seferde kendin için git oy iste dediler” diye konuştu.

Boydan kaybediyorum oydan kaybetmeyelim

Bir kardeşiniz olarak bize sahip çıkın diyen Sofu, “bizde Hendek için bu enerjimizi bu gençliğimizi ve ittifakı değerlendirelim fırsatları Hendek’imizin avantajına çevirelim” dedi. Biraz boydan kaybettiğini söyleyen Sofu, “ oylarınızla bizi destekleyin açığımızı kapatalım” dedi.

2019 yılı Cumhurbaşkanımız tarafından gönül Belediyeciliği olarak açıklandı. Projelerden önce gönüllere girmemiz gönülleri yapmamız lazım ki 5 yıl sonra ne sizler ne genel merkezimiz yeni bir Belediye başkan arayışına girmesin” sözleri vatandaşlardan kabul gördü.

Biz bir dönem için değil üç dönem için geliyoruz

Konuştukça açılan Sofu, kendisinin bu göreve bir kereye mahsus gelmediğinin altını çizerek adeta rakiplerine de göndermede bulundu. Sofu; “ Allah nasip eder sizlerde onaylarsanız üç dönem belediye başkanlığı yapmaya talibiz” dedi. 20 yıldır Ali İnci gibi bir belediye başkanı ile çalıştığını ilerleyen süreçte de İrfan Püsküllü ile çalıştığını ifade ederek her iki belediye başkanından da çok şeyler öğrendiğini ve bunları hamur yapacağını  söyledi.  Sofu, öğrendiklerini harç yapacaklarını ve kendisininde bir şeyler katacağını vurgulayarak; “ hep beraber bu helvayı yapacağız. İnşallah boynuz kulağı geçecek, sizlerden destek istiyoruz” dedi.

Bilardo oynadı

Sofu ikinci konuşmasını da bitişiğindeki gençlerin oturduğu kahvehanede yaptı. Gençlerle tokalaşan Sofu gençlerden gelen teklifi kırmayarak bilardo oyununun açılış vuruşunu yaptı. Kısa sohbetin ardından farklı bir bölgede seçim çalışmaları doğrultusunda  önceden belirlediği  diğer adreslere hareket etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Omer     2019-02-07 Selamu aleyküm akparti gençlik kolu baskaniyken ne yaptiniz buradan size bir sorum var son günün akşamına kadar anketlerde ve rte fikride irfan püsküllü luydu nolduda alikemal sofi oldu herkez bunu soruyor irfan püsküllü çalışmayan calan yiyen miydi yoksa bir yanlışımı oldu yazık ayrımcılık yapıldı niye yeşilyurt lu diye ey sofi kaç aydır irfanla birak konuşmayı yan yana gelmiyor bile. Benim oyum irfani harcayanlara deyil oyum bbp babaoğlu saygilarimla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Hendek yine zirvenin sahibi…
Hendek yine zirvenin sahibi…