bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Mercan sahaya indi siyaset ısındı

Mercan farkındalık yaratıyor Millet İttifakının ortak Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan sahaya indi. Mercan, diğer adaylara nazaran yanına eşini de alarak ziyaretlerde bulunması seçmenden büyük kabul görüyor.

Mercan sahaya indi siyaset ısındı
Mercan sahaya indi siyaset ısındı admin
Bu içerik 2132 kez okundu.

Millet İttifakı adayı Ahmet Mercan, siyaset  çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile başladı.Mercan’a İYİ kadınlar ve CHP örgütü kadınlar kolları ile birlikte İYİ Parti ilçe başkanı Fatih Bayındır ve CHP ilçe başkanı Reyhan Azak  ve ittifak taraftarları eşlik etti. Esnaflara ince mesajlar veren Mercan, çizdiği farklı siyaset anlayışıyla farkındalık yaratıyor.

Kendi anketini kendi yapıyor!

Esnafla yüz yüze yapılan ziyarette “hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?” “adaylarda beklediğiniz özellikler nelerdir?” sorularını yönelterek diğer adayların aksine farklı bir siyaset gütmesi oldukça dikkat çekti.

Mercan’dan ince  mesaj: “ Adayları iyi etüd ediniz”

Esnaf ziyaretlerinde sadece “ben adayım, desteğinizi bekliyorum” gibi yuvarlak sözlerin tam tersine esnaflara; “bildiğiniz gibi ilçemizde belediye başkanlığında üç aday yarışın içerisinde. Adayları ismen tanıyor olabilirsiniz. Bu seçimler ülkemiz içinde ilçemiz içinde büyük önem arz ediyor. Lütfen oylarınızı verirken adayların geçmişini, dürüst ve iş yapabilirliğini araştırın, sorgulayın oyunuzu öyle verin” diye önerilerde bulunmayı ihmal etmiyor.

Eşi onu yalnız bırakmadı

Beraberine meclis üyelerini de alarak yaptığı esnaf ziyaretlerinde kendisine eşi  Züleyha hanımda eşlik etti. Esnafların aday Mercan’a sevecen yaklaşmaları gözlerden kaçmazken Mercan’ın sahaya çıkmasıyla siyasi dengelerin değişim göstermesi  an meselesi.  Vatandaşlarla sıcak  ilişkilerin kurulması Millet İttifakı Mercan’ı memnun etti.

Şovla oy alma devri bitti

 Mercan ilerleyen günlerde de esnaf ziyaretlerine devam edeceğini belirterek; “ inanıyorum ki Hendek seçmeni her şeyin farkında ve idrakındadır. Mevcut adayların geçmişlerini iyi araştıracaklar ve ilçenin kaderini kullanacakları oylara yansıtacaklardır. Hendek halkı  rol model değil Belediye başkanı seçecek. Meydanı boş bulan adayların söylemleri ilerleyen süreçte anlamını yitirecek, şovların oya tahvil edilemediğini göreceklerdir.” Diyerek siyasetin ısındığının mesajını verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HÜDAVERDİ BAHADIR  SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU
HÜDAVERDİ BAHADIR SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU