bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Babaoğlu Çölyak hastalarına umut oldu

Çölyaklılar, Babaoğlu ile buluştu Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu çalışmalarına aralıksız devam ederken, Çölyak hastaları ve ailelerinin sıkıntılarını dinledi.

Babaoğlu Çölyak hastalarına umut oldu
Babaoğlu Çölyak hastalarına umut oldu admin
Bu içerik 678 kez okundu.

Büyük Birlik Partisi seçim Bürosunda Çölyak’lılar ile bir araya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu sohbet ederek sıkıntıları dinledi.

Çölyak’lı aileler özellikle ürünler konusunda büyük zorluklar yaşadıklarını söyleyerek en azından Okul kantinlerinde çocukların ihtiyacının giderecek şekilde ürünlerin bulunmasını isteyerek taleplerde bulundular.

Çölyak’lıları dinleyen Babaoğlu bu konuda çalışma yapacaklarını ifade ederek, “Taleplerinizi dikkate alacağız. Hatta ilçe merkezinde Çölyak’lıların yararlanacağı bir büfe yapmanın çalışmasını da gerçekleştirebiliriz.

Eski Çölyak Derneği Başkanı Sevda Akçay’da Çölyak’lılar adına yaptığı konuşmasında “Bu yoğunluğun içinde biz Çölyak’lıları kırmayıp davet ederek sorun talep ve isteklerimizi bire bir dinlediniz. Çölyak’lı çocuklarımız için ilerideki escort izmirlarda çözüm odaklı birçok fikir için kendisinin değerli sözlerini de almanın mutluluğu içerisindeyiz. Çölyak’lı ailelerimiz adına sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Çölyak hastalığı ülkemizde her yüz kişiden birinde görülmesine rağmen yıl 2019 ve maalesef ki hala yeterince bilinmiyor. Buğday, arpa, yulaf ve çavdar ürünlerini tüketemeyen Çölyak hastaları buğday ağırlıklı beslenen Ülkemizde zorluk içinde yaşıyor” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YERİNDE TESPİT,YERİNDE  ÇÖZÜM…
YERİNDE TESPİT,YERİNDE ÇÖZÜM…
YÜKSELEN HENDEK'İN BAŞKANI BİZİM TURGUT BU DA ARTIK ÇOK OLUYOR AMA!
YÜKSELEN HENDEK'İN BAŞKANI BİZİM TURGUT BU DA ARTIK ÇOK OLUYOR AMA!