bizimhendek.com
Advert
Advert

SİYASETTE NABIZ ÇOK YÜKSEK

Konu siyaset olunca siyasetin duayenlerinin buluşmaları sıklaştı.

SİYASETTE NABIZ ÇOK YÜKSEK
SİYASETTE NABIZ ÇOK YÜKSEK admin
Bu içerik 1167 kez okundu.

Eski milletvekili adayı Ramazan Öge, MHP Eski Hendek İlçe Başkan yardımcısı Ayhan Güler, DP Eski İlçe Başkanı Yaşar Atıcı ve isimleri CHP ile özdeşleşmiş ve muhtemelen önümüzdeki mahalli seçimlerde Hendek Belediye meclisinde göreceğimiz partililerin bulunduğu ortamın ortak konusu 31 Mart mahalli seçimleri oldu.

Öngörülerine katıldığım Ramazan Öge’nin önümüzdeki süreçde muhtemelen yaşanacakları sırasıyla anlatarak; “ şimdiden bir varsayımda bulunmak hepimizi aldatır. Siyasette 24 saat çok uzun bir süre. Seçimlere de daha 56 gün var o samsun oto kiralamale köprünün altından çok sular akacaktır” diyerek siyasette ilçemiz bazındaki son gelişmeleri yorumladı.

Millet İttifakının ortak adayı Ahmet Mercan’ın daha sahaya inmediğine dikkat çeken Öge; “ meydanı boş bulanlar ileri geri sallıyor. Siyaset bir bilim işidir. Her an yaşanabilecek değişiklikler siyasetin istikametini farklı yöne çekebilir. Biraz daha beklemekte fayda var. İnanıyorum ki her siyasetçi Hendek’imiz adına güzel şeyler yapmak adına aday oldular. Allah herkesin yolunu açık etsin” diye konuştu. Öge seçmenin her şeyden haberdar olduğuna dikkat çekerek “önümüzdeki günler çok şeylere gebe” diyerek kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI