bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemizdeki emekli öğretmenlerden Kamil Birinci'nin eşi Fatma Birinci, Recep Meriç ve Kargalıhanbaba mahallesinden Abdulkadir Zeren vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 1035 kez okundu.

Aslen Samsun Doğumlu Olup İlçemiz Hendek Lisesi ve Hendek İmam Hatip Lisesinin Eski Öğretmenlerinden Kamil BİRİNCİ’nin Eşi Ayla, Nesrin ve Yalçın BİRİNCİ’nin anneleri Fatma BİRİNCİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Samsunda Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Samsun Tepecik Mailesi aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 0532 695 87 91
Nesrin BİRİNCİ

Aslen Hendekli Olup Adapazarında İkamet eden Merhum Nevzat ve Mehmet MERİÇ’in Kardeşi İlçemiz Esnaflarından İsmail Eli YORGUN’un bacanağı Metin KAHVECİ’nin eniştesi Yalçın ve Yavuz MERİÇ’in babaları RECEP MERİÇ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni camide Kılınacak Cuma Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

 Yavuz MERİÇ OĞLU

0532 582 62 44

Kargalıhanbaba mahallesinden Yaşar Necmi ve Ümit  ZEREN’nin Kardeşi Koray ve Volkan ZEREN’nin Babaları Araç Taksi Personeli Abdul Kadir ZEREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalıhanbaba mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip kargalı hanbaba aile kabristanlığına defnedilecektir.

0533 963 42 75
Seymen UZUN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HÜDAVERDİ BAHADIR  SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU
HÜDAVERDİ BAHADIR SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU