bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Dikmen mahallesinden Nedim Işıklar, Bayraktepe mahallesinden Hanife Alemdar, Mahmutbey mahallesinden Dilek Oğuz, Başpınar mahallesinden Necdet Torun ve Rasimpaşa mahallesinden İhsan Kaya vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 1046 kez okundu.

Dikmen mahallesinden Yücel ışıkların babası, sarı alinin oğlu nedim ışıklar vefat etmiştir. Cenazesi bu gün dikmen mahallesinde kılınacak öğlennamazına müteakip dikmen mahallesi aile kabristanlığına defin edilecektir.

Menderes AYVAZ 0534 394 90 09

 

Aslen Süngüt mahallesinden olup bayraktepe mahallesinde ikamet eden, İsmail, Fikri ve Ahmet ALEMDAR’IN anneleri, Kemal ALEMDAR’IN eşi, Hanife ALEMDAR vefat etmiştir. Cenazesi bu gün süngüt mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip süngüt aile kabristanlığına defin edilecektir.

Halil İbrahim KARA 0538 334 11 57

 

Mahmutbey mahallesinden merhum cevat oğuzun kızı, serhat oğuzun annesi dilek oğuz vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacaköğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edileektir.

Ahmet GEZİCİ 0533 393 33 84

 

Başpınar mahallesinden merhum İsmail TORUN’UN oğlu, merhum Şeref TORUN’UN kardeşi, Behçet ve mesut TORUN’UN amcası, Fevzi ve Sefa ÇİZER’İN dayısının oğlu, İsmail TORUN’UN babası, Sinan AKSOY’UN kayınpederi, Behiç TORUN’UN amcası, Samet ve Sercan AKSOY’un ve Samet ALTMIŞ’ın dedesi, tekelden emekli Necdet torun vefat etmiştir. Cenazesi bu gün büyük camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Sinan AKSOY 0535 369 94 64

 

Rasimpaşa mahallesinden Rıfat KAYA’NIN kardeşi, refik KAYA’NIN Abisi ilhan ve fatih KAYA’NIN amcaları, Engin ve Ayşegül KAYA’NIN babaları, İhsan KAYA vefat etmiştir. Cenazesi bu gün merkez büyük camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

İlhan KAYA 0507 774 54 08

Aslen Dededüzü köyünden olup. Rasim paşa mahallesinde ikamet eden, Arif SAYIN’IN oğlu, Muammer, Recep ve Merhum Metin SAYIN’IN abisi, Muhammet SAYIN’IN amcasının oğlu, Cemil ve Alattin SAYIN’IN babası, İbrahim sayın vefat etmiştir. Cenazesi bu gün rasimpaşa eseler camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kazimiye aile kabristanlığına defin edilecektir.

 Cemil SAYIN 0545 774 53 58

Şahin GEVHER 0532 370 37 45

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİ ESTONYA’DA
İNCİ ESTONYA’DA
DİNMEYEN ACININ 20.YILI
DİNMEYEN ACININ 20.YILI