bizimhendek.com
Advert
Advert

İFTİRAYA MARUZ KALDIĞINI İDDİA EDEN Y.İ. TESLİM OLDU

2014 seçimleri öncesinde kumpasa kurban gittiğini iddia eden iş adamı Y.İ. kendi rızası ile geldiği Türkiye’de adli makamlara teslim oldu. Savcılık makamına çıkartılan Y.İ. ifadesinin ardından tutuklandı. Mahkeme 6 Mart 2019’da.

İFTİRAYA MARUZ KALDIĞINI İDDİA EDEN Y.İ. TESLİM OLDU
İFTİRAYA MARUZ KALDIĞINI İDDİA EDEN Y.İ. TESLİM OLDU admin
Bu içerik 1928 kez okundu.

Bahse konu olan olay 2015 tarihinde Sakarya ili Pamukova ilçesinde meydana gelmişti. Hakkında küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen Y.İ. yasal yollardan Fildişi’ndeki şirketine gitmiş, kamuoyunda kaçtığı iddiaları günlerce kamuoyuna malzeme olmuştu.

İddilara göre;
2015 yılında Pamukova ilçesindebir kuaför dükkanında çalışan 14 yaşındaki kız çocuğuna nitelikli cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen iş adamı Y.İ'nin, olayın ardından Fildişi sahillerine kaçtığı iddia edilmişti. Yaklaşık 3 yıldır yurt dışında bulunan ve hakkında başka suçlardan da aranması olduğu öğrenilen Y.İ'nin yurda giriş yapacağı bilgisini alan İstanbul emniyeti, havaalanında söz konusu şahsı uçaktan iner inmez gözaltına aldı. Y.i. bir müddet İstanbul Emniyet Müdürlüğünde tutulmasının ardından Sakarya’ya getirilp savcılık karşısına çıkartıldı.

İfadesinin ardından tutuklanan iş adamı Y.i. 6 Mart 2019 tarihinde mahkemeye çıkartılacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2019-01-24 Kişi kanunlar karşısında eşittir. Suç kişisel olup suçu işleyeni bağlar. Dedikodularla, algı operasyonları ile kişiye suç isnad etmek ahlakende dinen de doğru bir davranış değilidr. Mahkeme karar vermeden kimse suçlanamaz. Buda bir feto tatktiği idi ne yazıkki abisi günah keçisi oldu.
Ahmet Yılmaz     2019-01-23 Haberin veriliş şekli doğru Bizde az çok doğruyu biliyoruz ama adalet er yada geç tecelli edecek.
Ardabeyi     2019-01-23 Yapmayın Ahmet bey, günahtır,Tüm Sakarya'nın doğruluğuna inandığı iğrenç bir suçun hâkimi, savcısı olmayın,,,bunu bile kumpasa başladınız ya pes diyorum dize. EDİTÖR: Masuniyet karinesini gözardı etmeyelim. Nihai kararı mahkemeler verecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HÜDAVERDİ BAHADIR  SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU
HÜDAVERDİ BAHADIR SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU