bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

LİSTELER BİZİM AÇIMIZDAN YOK HÜKMÜNDEDİR

MHP Hendek Belediye Başkan aday adayı Turgut Babaoğlu ve MHP Hendek Belediye Meclisi grup sözcüsü Hüdaverdi Bahadır gazetemizi ziyaret ederek “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” müzü kutladılar.

LİSTELER BİZİM AÇIMIZDAN YOK HÜKMÜNDEDİR
LİSTELER BİZİM AÇIMIZDAN YOK HÜKMÜNDEDİR admin
Bu içerik 1712 kez okundu.

KİMSE İTİBAR ETMESİN

    İlçedeki siyasi atmosfer ve son gelişmelerle ilgili fikir paylaşımında bulunduk. Cumhur İttifakına son derece bağlı olduğunun altını önemle çizen Babaoğlu, “  son günlerde sosyal medya üzerinde kimler tarafından servis edildiği belli olmayan ve altında sayın Cumhurbaşkanımızın imzasının bulunduğu bazı aday listeleri yayınlanmaktadır. Aslı astarı olmayan ve hiçbir ciddiyet arz etmeyen listelere vatandaşlarımız asla ve kat’a itibar etmesinler. Bu  tür davranışların Cumhur İttifakına zarar vermeye dönük, toplumu yanlış algıya sevk eden bir eylem olarak görüyoruz. Bu listeler bizce yok hükmündedir”diye konuştu.

SORUNUN CEVABI 13 OCAK’DA SON BULACAK

   Babaoğlu sözlerinin devamında  “ Bilindiği üzere 24 Haziran seçimlerinde oluşan Cumhur İttifakı 31 Mart 2019 mahalli seçimlerde de devam ediyor ve Sakarya ilimizde ittifak dahilindedir. Genel başkanlarımızın bilgisi dahilinde olan aday tespitleri konusunda hiç kimsenin fikir sahibi olmadığını açıkça ifade ediyorum. Şu halde internet ortamında yayınlanan sözde listelerin hiçbir şekilde kıymeti harbiyesi yoktur.  Toplumun merakla beklediği “Sakarya ilçeleri Belediye Başkan adayları kimler olacak?” sorusu 13 Ocak Pzar günü Sakarya Serdivan ilçesi kapalı spor salonunda yapılacak olan aday  tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanacaktır” diyerek son noktayı koydu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlılarımız Bizim Baş tacımızdır
Yaşlılarımız Bizim Baş tacımızdır
ŞEVKİ YILMAZ HENDEK’DE PROGRAMA KATILDI
ŞEVKİ YILMAZ HENDEK’DE PROGRAMA KATILDI