bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Sarıdede mahallesinden Zehra Pekhamarat , Kızanlık mahallesinden Seyfettin Çamur ve Sivritepe mahallesinden Mehmet Korkmaz vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 555 kez okundu.

Aslen Güney mahallesinden olup Sarı dede mahallesinde ikamet eden, merhum Hamdi ARSLANOĞLU’NUN kızı, merhum Konyalı Osman PEKHAMARAT’IN eşi Konyalı Metin ve Adnan PEKHAMARAT’IN anneleri Enver İNAT ve Sait KARADAYI’NIN kayınvalidesi, Muhsin, İslam, Muhammet, Remzi, Alattin, Tacettin ve Ali ARSLANOĞLU’NUN ablaları Zehra PEKHAMARAT vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir.

Sait KARADAYI 0532 228 00 59

 

Aslen kızanlık mahallesinden olup Adapazarı’nda ikamet eden hafız İsmail ÇAMUR’UN Oğlu Hüseyin ve Murat ÇAMUR’UN abisi Seyfettin ÇAMUR vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Erenler Ali Dilmen Camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir.

Murat ÇAMUR 0532 473 40 73

Sivritepe mahallesinden Mehmet ve Mustafa KORKMAZ’IN babaları, İsmet KONYALI’NIN kayınpederi, Ece KONYALININ dedesi, Emekli Sivritepe İmam hatibi Hafız Mehmet KORKMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Sivritepe mahallesin de kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir.

İsmet KORKMAZ 0531 227 00 90

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HÜDAVERDİ BAHADIR  SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU
HÜDAVERDİ BAHADIR SAKARYASPORDA BAŞKAN VEKİLİ OLDU