bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Karadere mahallesinden Ferit Kurt, Akova mahallesinden Mustafa Köstereli, Akpınar mahallesinden Hamide Tansu, Dededüzü köyünden Hasan Yılmaz ve Sarıdede mahallesinden Fatma Çakar vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 517 kez okundu.

 Karadere mahallesinden Mahmut ve emekli müftü Zekeriya kurt’un abisi, Bahri, Fikri ve Emin Kurt’un babası Ferit Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bu gün karadere mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:00 merkez camii önünden araç kaldırılacaktır.  

0530 615 42 18 Yusuf Kurt

 

Akova mahallesinden merhum Şükrü Köstere’linin oğlu, Hüseyin, Avni ve Yusuf Köstereli’nin abisi, Şükrü Köstereli’nin babası, Mustafa Köstereli vefat etmiştir. Cenazesi bu gün hantek camiinde kılınacak İKİNDİ namazına müteakip defnedilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15.00 da  merkez camii önünden araç kaldırılacaktır.

 0533 237 90 05 Hüseyin KÖSTERELİ

Akpınar Mahallesinden merhum Kamil Tansu’nun eşi Fatma balcının annesi, fatih balcının kayınvalidesi Hamide Tansu vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir

 0537 943 20 62 Fatih BALCI

Dededüzü köyünden merhum Durmuş YILMAZ’ın oğlu, Hüseyin, Erol ve merhum Ahmet yılmaz’ın abisi Hasan Yılmaz vefat etmiştir, Cenazesi bu gün dededüzü köyünde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için saat 10.30 terminalden araç kaldırılacaktır

 

Aslen harman tepe mahallesinden olup Sarı dede de ikamet eden merhum Osman çakarın hanımı Ali, Mustafa ve Ömer çakarın Anneleri, Fatma Çakar vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

0534 436 8970 Ömer Çakar

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti