bizimhendek.com
Advert

Müftü Şahin’e veda yemeği

Hendek müftümüz Abdurrahman Şahin’in Kilis İl Müdürü olarak atanmasının ardından ilçe genelinde veda ziyaretlerinde bulunan müftü Abdurrahman Şahin onuruna Hendek Belediyesi Bayraktepe sosyal tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

Müftü Şahin’e veda yemeği
Müftü Şahin’e veda yemeği admin
Bu içerik 788 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Düzenlenen veda yemeğine ilçemiz kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Beleidye Başkanı İrfan Püsküllü, AK parti ve MHP ilçe başkanları, MHP meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır ile birlikte ilçe müftüşüğü kadrosunda görevli imam ve müezzinler, mahalle muhtarları ile birlikte daire müdürleri katıldı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  yaklaşık 250 kişiye yakın katılımcının iştirak ettiği yemekte tüm katılımcıların masasını hoşgeldiniz diyerek ziyaret etti.

Yemeğin ardından Kur’an tilafeti yapıldı. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “ilçemizde görev yapan müftü Abdurrahman Şahin’in Kilis iline il müftüsü olarak atanması münasebeti ile  ulunduğumuz bu geceye katılımlarınız başta müftümüz olmak üzere hepimizi memnun etti. Hendek olarak bizler bu tür görüntülşere alışıkız. Hendek’in güçlü olmasının yegane sebebi işte bu birlik ve beraberliktir. Müftümüz Abdurrahman Şahin’e yeni görev yerinde başarılarının devamını diliyor, katılımlarınızdan dolayı tüm haziruna teşekkürlerimi ifade ediyorum” izmir escort.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti