bizimhendek.com
Advert
Advert

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun

Ak Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

   Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun
   Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun admin
Bu içerik 472 kez okundu.

     Başkan Fide yayınladığı kutlama mesajında; “ Bugün Cumhuriyetin ilan edilişinin 95. yıldönümünü kutlamanın heyecanını, mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Milletimiz en zor şartlara ve bütün imkânsızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadan, asla bağımsızlığından taviz vermeden, genci, yaşlısı, kadını ve erkeği ile topyekûn aynı inanç etrafında bütünleşip, işgalci devletlere karşı verdiği İstiklal Harbi’ni zaferle taçlandırarak, tarihe unutulmaz bir kahramanlık destanı daha eklemiştir. 95 yıl önce yaşananlar, bizlere bugünümüzü armağan edenlerin zaferidir. Bu zafer çok az Millete nasip olacak kadar büyük ve onurlu bir sorumluluğu temsil etmektedir. Milletimizde, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak, birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörüsünü, sağduyusunu kaybetmeden ilerleme yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir.

    Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıldönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Harbimizin kazanılmasına ve yeni devletimizin kuruluşuna öncülük eden tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum.

 

   YILKIN CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

AK Parti Hendek  İlçe Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95’inci yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

 

Yılkın mesajında; “ Milli mücadele yıllarının zaferle sonuçlanıp Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurulmasıyla birlikte, Türk milletine armağan edilen Cumhuriyet Bayramı’nın yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Tarihi kahramanlık destanlarıyla dolu Türk milleti, Kurtuluş Mücadelesinde büyük bir azim ve kararlılık göstererek aziz vatanın bölünmez bütünlüğünü korumuştur. Tüm dünyaya örnek olan Kurtuluş Savaşı’nda kazanılan zaferle kurulan Cumhuriyetimiz, bağımsızlığımızın sembolü olmuştur. Tarihte olduğu gibi günümüzde de ülkemizi parçalamak için fırsat kollayan ihanet şebekelerine karşı milletçe dimdik ayakta duracağız. Şehitlerimizin kanıyla sulanan vatan topraklarımızın bütünlüğünü korumak ve Türkiye Cumhuriyeti’ni 2023 hedefleri ile 2053 vizyonuna ulaştırma kararlılığından hiçbir güç alıkoyamayacaktır. Bu azim ve kararlılıkla sorumluluklarımızı yerine getirip, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımızdan kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

    Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar