bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Mahmutbey mahallesinden Hendek Şoförler Odası başkanı Cemil ve Hendek K.S.S. başkanı Cengiz Varlıca'nın babaları Kadem Varlıca, Mahmutbey mahallesinden Şafak Kapoğlu, Dikmen mahallesinden Osman Göçlü ve Yeniyayla mahallesinden Ali Karagüzel vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 550 kez okundu.

Mahmutbey Mahallesinden merhum Hacı Osman VARLICA’ nın Kardeşi Burhan ve Cevdet VARLICA’ nın Abileri Hendek Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Cemil VARLICA’ nın ve Cengiz İbrahim VARLICA’ nın babaları KADEM VARLICA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize duyurulur.

 

0533 419 66 10
CEMİL VARLICA

 Aslen Yeniköy mahallesinden olup mahmut bey mahallesinde ikamet eden merhum kap FEHİM’ İN oğlu merhum NÜVİT, Merhum Ümit ve Mesut KAPOĞLUNUN abileri kap Muhammet, Mustafa, Yusuf ve YUNUS KAPOĞLU’ nun babaları Tekelden Emekli Merhum Hacı Hüseyin AKIN’ ın damadı Şafak KAPOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camıde kılınacak öğlen namazına müteakip Yeniköy aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

0539 319 62 41
HASAN AKIN

Dikmen Mahallesinden Mustafa ve Emine GÖÇLÜNÜN oğlu İdris ve Fatma GÖÇLÜ’ nün abisi Emine ve Ogün GÖÇLÜ’ nün Babası Osman GÖÇLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün dikmen mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip dikmen aile kabristanlığına defnedilecektir.

0535 461 31 05 
Mustafa GÖÇLÜ

 İlçemiz yeniyayla mahallesinden Merhum Salih ‘ in kardeşi merhum hacı Mustafa KARAGÜZEL’ in abisi Muhammet, Muammer, Burhan Cavit, Senol, Ahmet ve Sabri KARAGÜZEL ‘ in Babaları ALİ KARAGÜZEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeniyayla camisinde kılınacak ikindi namazına müteakip yeni yayla aile kabristanlığına defnedilecektir.

 0530 771 84 43
Muammer Karagüzel

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YEŞİLYURT TİCARET MERKEZİ AÇILIYOR
YEŞİLYURT TİCARET MERKEZİ AÇILIYOR
İYİ PARTİ KAPILARI KAPADI. HİÇ BİR PARTİYLE İTTİFAKA GİTMEYECEĞİZ!
İYİ PARTİ KAPILARI KAPADI. HİÇ BİR PARTİYLE İTTİFAKA GİTMEYECEĞİZ!