bizimhendek.com
Advert

FUARDAN ÜRETİCİDE SANAYİCİDE MEMNUN

Perşembe günü kapılarını ziyaretçilerine açan ve dört gün açık kalacak fuar, açıldığı ilk gün yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Tarım,Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarında insanı gülümseten yazılar insanların içini ısıtmaya yetti.

FUARDAN ÜRETİCİDE  SANAYİCİDE MEMNUN
FUARDAN ÜRETİCİDE  SANAYİCİDE MEMNUN admin
Bu içerik 670 kez okundu.

Ford firmasının standında yer alan araçların kapılarında yazılı olan; “Test edin, geri getirmeyi unutmayın!” yazısı dikkat çekti.

Yaklaşık 160 firmanın katılım gösterdiği ve ilçemizde ilk’i yapılan fuarda Hendek Ziraat Odasının standının yoğun ziyareti gözlerden kaçmadı. Üreticilerle sıkı diyalog kuran Hendek Ziraat odası başkanı Hayri Duran, “fuarın Sakarya’mıza ve Hendek ilçemize büyük katkıları oldu. Zira;  iş, hastalık veya ekonomik samsun oto kiralamalerden ötürü il dışında gerçekleşen fuarlara gidemeyen çiftçilerimiz yeni teknoloji ile tanışmalarının yanı sıra ürünlerinin daha sağlıklı ve randımanlı yetiştirmeleri konusunda firmaların sorumluları ile yüz yüze konuşma şansını yakaladılar. Bizlerde üreticilerimiz fuarımızda görmekten mutlu olduk. “ diye  konuşarak fuardan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti