bizimhendek.com
Advert
Advert

SIEMENS AÇILDI

Yıllardır ilçemizde teknik servisi olupta satış mağazası bulunmayan Sıemens elektrikli ev aletleri satış noktası düzenlenen törenle açıldı.

SIEMENS AÇILDI
SIEMENS AÇILDI admin
Bu içerik 2007 kez okundu.

Prof.Dr. Ayhan Kızıl caddesi üzeri Tapu dairesi karşısında hizmet verecek olan Sıemens satış noktasında ütüden televizyona, mikrodalga fırından  ankestralara kadar geniş portföyde faaliyet gösteren işyeri açılışına 25. Dönem Sakarya milletvekili Ali İnci, Hendek kaymakamı Orhan Burhan, daire müdürleri, siyasi parti ilçe başkanları ve ilçe halkı katılım gösterdi.

İlçe müftüsü Abdurrahman Şahin tarafından yapılan duanın ardından kurdela kesimi yapılarak işyeri gezildi. İlçemizde Sıemens firmasının satış noktasının açılmasına vesile olan satış mağazası ilçemiz esnaflarından  Yavuz şeker ve Tayfun Uzun ortaklığı ile açıldı. 

İlçemiz halkına hayırlı olsun

İşyeri sahipleri Sıemens satış noktası hakkında yaptıkları açıklamada;  “ ekonomik yönden Sakarya’mızın diğer ilçelerine nazaran ekonomik, eğitim ve kültürel açıdan daha gelişmiş ilçemiz Hendek’de uzun yıllardır Sıemens elektrikli ev aletleri yetkili tamir servisi bulunmasına rağmen satış noktasının bulunmuyor olması büyük bir eksiiklikti. Sakarya’mızın gözde ilçelerinden olan Hendek’imizde bir  eksikliği tamamlamanın huzuru ve gururunu yaşıyoruz.İlçemiz halkına hayırlı olsun “ izmir escortler.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Maltepe’ye akacak
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti
Hendek Kaymakamı Burhan'dan Vali Nayir'e Veda Ziyareti