bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

“Bu yıl bitmez” denilen Yenimahallede alt yapı tamam sıra asfaltta

1700 metre ana arter Hendek Belediyesi Hendek Yıldırım Beyazıt Caddesi’ni tamamlanan yağmur suyu altyapısı çalışmalarının ardından asfaltla buluşturuyor. Bin 700 metrelik arter orta refüjü, kaldırımları ve yenilenen asfaltıyla bölünmüş yol olarak hizmet sunacak.

 “Bu yıl bitmez” denilen Yenimahallede alt yapı tamam sıra asfaltta
 “Bu yıl bitmez” denilen Yenimahallede alt yapı tamam sıra asfaltta admin
Bu içerik 750 kez okundu.

Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde altyapı tamam sıra asfaltta

Sakarya Büyükşehir ve Hendek Belediyesi Hendek Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor. Daha önce Başkan Zeki Toçoğlu, bölgede incelemelerde bulunmuş, alt yapıya ilişkin gerekli tespitler yapılmış, çalışmalar başlatılmıştı. SASKİ bölgede inşa ettiği yağmursuyu altyapı çalışmalarını tamamladı. Ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları başlatıldı. Yıldırım Beyazıt Caddesi çalışmalar tamamlandığında bölünmüş yola kavuşacak.

Asfaltla buluşuyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan YOLBAK Başkanı Haydar Akbulut, “Başkanımız Zeki Toçoğlu, Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde incelemelerde bulunmuş, arterde gerekli altyapı ve üstyapı çalışmalarının yapılacağını açıklamıştı. SASKİ arterde ihtiyaç tespit edilen yağmursuyu altyapısını tamamladı. Daire Başkanlığı olarak 2 etap halinde bizde arteri bölünmüş yol haline getireceğiz. “dedi.

Başkan Püsküllü huzur içerisinde

Kamuoyunda menfi yönde algı operasyonu başlatanlara  inat başladığı işi vatandaşlara söz verdiği gibi zamanında bitirebilmenin huzuru içerisinde.

Bölgede su isale hatlarında asbest boruların olması münasebeti ile büyük oranda su kaçağı mevcuttu. Yetim ve fukaranın hakkı bulunan belediye bütçesini temel ihtiyaçlar doğrultusunda yatırıma dönüştüren Başkan ,Alt yapımıyı tamamlamanın sonrasında asfalt çalışmalarına başlandı.  Yıldırım Beyazıt caddemizde iki etaptan oluşacak çalışmalarda ilk olarak 850 metrelik 1. Etabı ardından diğer 850 metrelik kısmı sıcak asfalt ile buluşturulacak, böylelikle Yıldırım Beyazıt caddesi orta refüjü ile  kaldırımları ile bölünmüş yol haline gelecek ve ilçemiz yeni bir bulvara daha kavuşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar