bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK’DE KUŞ UÇMADI

Tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz genelinde de asayiş uygulaması yapıldı. D-100 karayolu üzerindeki kavşaklar ile ilçe merkezindeki ana kavşaklarda uygulama yapan emniyet güçleri çok sayıda araç ve araç sürücüsünü sorguladılar. Kurallara uymayan sürücülere uyarı yapan emniyet görevlileri şahıslara cezai işlem uyguladı.

HENDEK’DE KUŞ UÇMADI
HENDEK’DE KUŞ UÇMADI admin
Bu içerik 1575 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Jandarma ve Polis asayiş uygulamalarında el ele

Bazı uygulama noktalarından Polis ve Jandarma birlikte bu kontrolleri gerçekleştirirlerken bazı uygulama noktalarında ise polis güçleri yer aldı. İçişleri bakanlığının son genelgesi doğrultusunda yapılan uygulamada sürücelerin emniyet kemeri takıp takmadıkları, ışık ihlalleri ve sürücü koltuğunda telefon konuşması yapıp yapmadıkları kontrol edildi. Araç içerisinde bulunan kişiler GBT araştırmasındangeçirildi.

Memurun gözü 3600 göstergede

Tüm bu uygulamaları gerçekleştiren güvenlik güçleri rutin mesai saatleri arasındaki görevlerine  ilaveten yapılan extra uygulamalarda mesai ücreti almadıkları gibi özellikle güvenlik görevlileri, hemşireler ve öğretmenlerin dört gözle bekledikleri  3600 gösterge puanının yükseltilmemesi  memurun hangi şartlarda görev yaptığının da önemli bir göstergesi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar