bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Soğuksu mahallesinden emekli bankacı Zekeriya Keyf'in eşi, İkbaliye mahallesinden aşçı Süleyman Atabek'in eşi ve Kahraman mahallesinden Fikret Baş vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 367 kez okundu.

Soğuksu Mahallesinden Bankacı Zekeriya Keyf’in Hanımı Ahmet ve İbrahim keyfin anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün soğuksu Hanesinden Alınarak Soğuksu camisine getirilecek Kılınacak Öğlen namazına Müteakip soğuksu aile kabristanlığına defnedilecektir.

0535 597 68 91
Zekeriya Keyf

İKBALİYE KÖYÜNDEN OLUP BAŞPINARDA İKAMET EDEN AŞÇI SÜLEYMAN ATABEK’İN EŞİ NURETTİN OSMAN ATABEK VE HÜSEYİN KALKIN YENGESİ BURHAN İNANIN TEYZESİ İSMAİL ATABEK VE İSMAİL PEHLİVANIN KAYIN VALİDELERİ ÖMER, FARUK, YUNUS ATABEK VE BİLAL PEHLİVANIN ANNANELERİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGUN BAŞPINAR MAHALLESİNDEKİ HANESİNDEN ALINARAK YENİ CAMİYE GETİRELECEK KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP İKMALİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞİLERİMİZE DUYRULUR.

 

İSMAİL ATABEK
0544 350 66 89

KAHRAMAN MAHALLESİNDEN METİN, NEDİM, SEZAİ VE NUSRET BAŞIN ABİLERİ SAFFET BAŞIN KARDEŞİ FİKRET BAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KAHRAMAN MAHALLESİNDE KILINACAK ÖĞLEN NAMAZINA MÜTAKİP KAZİMİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.

SAFFET BAŞ
0544 761 71 11

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek AK Partide neler oluyor?
Hendek AK Partide neler oluyor?
EYT konusunda kanun teklifini ilk veren partiyiz
EYT konusunda kanun teklifini ilk veren partiyiz