bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Hicriye mahallesinden Resmiye Yılmaz ve Şeyhler mahallesinden Habibe Akın, Göksu mahallesinden Havva Demiryolu ve Rasimpaşa mahallesinden Ayşe Tüylüoğlu, Çakallık mahallesinden Ajund Necdet Kayıt, Çamlıca mahallesinden Seher Sarı ve Kargalı Hanbaba mahallesinden Htice Uçak vefat etti. Allah rahmet eylesin

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 708 kez okundu.

Hicriye Mahallesinden, İbrahim Yılmaz’ın annesi, Merhum Abdullah, Remzi Akın, Bahriye Çakmak, Fahriye Özbek ve Şaziye Cesur’un kız kardeşi, Resmiye Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Hicriye aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyen vatandaşlarımız için saat 12’de merkez yeni cami önünden araç kaldırılacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                                    İrtibat numarası: 0533 226 66 29 İbrahim Akın

 

 

Şeyhler Mahallesinden, Merhum Muhammet Akın’ın eşi, Burhanettin ve Orhan Akın’ın annesi, Sermet ve Engin Akın’ın babaannesi, Efrahim, Bünyamin, Mustafa ve Murat Kalmışın halaları, Habibe Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şeyhler caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Şeyhler aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyen vatandaşlarımız için saat 12’de merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                             İrtibat numarası: 0536 258 12 61 Orhan Akın

Aslen Göksu Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden Merhum Şerafettin Demiryolu'nun eşi, Selim, İsmail, Yakup, Kadir, Mustafa ve ilçemiz esnaflarından Şakir Demiryolu'nun annesi, Havva Demiryolu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Göksu caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Göksu Kıran aile kabristanlığına defnedilecektir.

                                                                        İrtibat numarası: 0538 693 66 50 Beşir Demiryolu

Rasim paşa Mahallesinden, Merhum Ali rıza Tüylüoğlu’nun eşi, Coşkun Tüylüoğlu’nun annesi, Metin, Cem ve Cihangir Tüylüoğlu’nun yengesi, Osman Balcı, Can Alkaya ve Orhan Telci’nin kayınvalidesi, Ayşe Tüylüoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Büyükdere aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                 İrtibat numarası: 0532 477 51 59 Cihangir Tüylüoğlu

 

Çakallık Mahallesinden Ajund Hakan, Gürkan ve Hülya Kayıt’ın babaları, Ajund Nejdet Kayıt vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çakallık caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Çakallık aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyen vatandaşlarımız için saat 12’de  merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                              İrtibat numarası: 0532 770 61 63  Gürkan Kayıt 

Çamlıca merkez mahalleden, Merhum Rasim Özcan’ın kızı, Recep Sarı eşi, Mehmet ve Musa Sarı’nın annesi, Seher Sarı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Merkez caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Çamlıca Yeşiller aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                             İrtibat numarası: 05374955844 Salim Kayhan

Kargalı Hanbaba mahallesinden, Halil ve Nedim Uçak’ın annesi, İbrahim Uçak’ın gelini, Ramazan ve İsmail Uçak’ın yengeleri, Mehmet, Uğur, Ömer ve Hüseyin Uçak’ın babaannesi, Hatice Uçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı Hanbaba caminde kılınacak ikindi namazına müteakip Kargalı Hanbaba aile kabristanlığına defnedilecektir.

                                                                      İrtibat numarası: 0533 248 66 34 Ramazan Uçak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar