bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Asfalt kervanına Bayraktepe mahalleside katıldı

Hendek Belediyesi’nin başlatmış olduğu asfalt atağı hız kesmeden devam ediyor.

Asfalt kervanına Bayraktepe mahalleside katıldı
Asfalt kervanına Bayraktepe mahalleside katıldı admin
Bu içerik 282 kez okundu.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerde sürdürülen asfalt çalışmaları kapsamında Bayraktepe Mahallesi de asfaltlandı. Ekipler asfalt öncesi hazırlıkları yapılan Bayraktepe Mahallesi’nde başlamış oldukları asfalt çalışmasını tamamladı.

Rasimpaşa Mahallesi’ndeki asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler,  Bayraktepe Şehit Ahmet Ersoy Caddesi’nde ( Kapancık Sokak ) 750 metre, 7049.’uncu sokakta 210 metre ve 7013. ‘üncü sokakta da 90 metre olmak üzere toplam 1050 metrelik yolda asfalt çalışmasını tamamladı. Ekipler, Yenimahalle’de çalışmalara devam edecek.  

Halkımızdan almış olduğumuz güçle çalışıyoruz

Şehirleşmede yolların büyük önemi olduğunu belirten Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ Asfalt olmayan mahallemiz kalmayacak, diyerek başladığımız çalışmalarımız hergün bir mahallemizde devam ediyor. Hizmetlerimizi yaparken vatandaşlarımızın taleplerini de dikkate alıyoruz. Halkımızdan almış olduğumuz güçle başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Asfalt çalışmalarımız ile birlikte farklı noktalarda bakım, tamirat, yaya yolu ve asfalt yama gibi işlerimiz de devam ediyor. Ekiplerimiz Yenimahalle’de tespit edilen yerlerde asfalt çalışmasına devam edecek “ dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL