bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK ŞANTİYE ALANI

Osman Gazi Caddesi’nde kaldırım çalışması Hendek Belediyesi, Osman Gazi Caddesi’nde andezit bordür ve plaktaş ile cep uygulaması yapıyor.

HENDEK ŞANTİYE ALANI
HENDEK ŞANTİYE ALANI admin
Bu içerik 296 kez okundu.

Hendek Belediyesi Osman Gazi Caddesi’nde (Çevre Yolu) trafiği rahatlatmak amacı andezit bordür ve plaktaş kullanarak cep uygulaması yapılıyor. Cadde esnafı, Hendek Belediyesi Başkanı İrfan Püsküllü’ye yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

 Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’te yaşam standartının her geçen gün arttığına dikkat çekerek”Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Hendek’in daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Hendek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor