bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SOĞUKSU ORTAOKULUNA İŞ ADAMI DESTEĞİ

TUNER YOL Asfalt firması sahibi işadamı Tuncay Yener’den Soğuksu Ortaokuluna maddi destek “Her şeyi devletten beklemeyelim. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin iyi bir eğitim almaları yönünde işadamlarımıza büyük görevler düşüyor” dedi.

SOĞUKSU ORTAOKULUNA İŞ ADAMI DESTEĞİ
SOĞUKSU ORTAOKULUNA İŞ ADAMI DESTEĞİ admin
Bu içerik 566 kez okundu.

Projeleri destek buldu

İlçemizde uzun yıllardır sıcak asfalt imalatı yapan  Karadenizli işadamı Tuncay Yener, Soğuksu grup yolunu yaparken asırlık çınar ağaçlarının altında  mahalle sakinlerince ikram edilen çayını yudumlarken bir ortaokul öğrencisinin; “ Tuncay amca okulumuzda öğrenciler olarak bir proje hazırladık. Sınıf kapılarımızı renklendirmek istiyoruz. Arkadaşlarımızın böyle daha mutlu ders yapacaklarına inanıyoruz. Bizim projemizi yapma imkanımız maddi açıdan yok, bize maddi destekte bulunur musunuz?  “ sorusuna muhatap olan İşadamı Yener, küçük çocuğun bu isteğine duyarsız kalmadı ve isteği yerine getirdi.  İşadamı Yener; “  Her şeyin başı eğitimden geçer. Bizler iş adamları olarak çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri adına  hizmeti sadece devletimizden beklememeliyiz. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın kaliteli eğitim almaları bizim üzerimize düşen çok büyük bir görev. Çocuğumuzun isteğine kayıtsız kalmak bize yakışmaz” diyerek  Soğuksu Ortaokuluna maddi katkıda bulundu.

İşadamına plaket

Soğuksu mahalle muhtarı Emin Kula, okula maddi yardımda bulunan iş adamı Tuncay Yener’e teşekkür  ederek yaptığı katkılarından dolayı mahallesi adına plaket takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL