bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Dikmen mahallesinden İsmail İş ve Kırktepe mahallesinden İlyas Uzun,Kemaliye mahallesinden Abdullah Şaşmaz ve Yeşilvadi mahallesinden Akucba Cavit Çıkış vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 540 kez okundu.

Aslen Dikmen Mahallesinden olup, Akyazı Eski bedir mahallesinde ikamet eden, Ahmet İş’in oğlu, Yaşar ve Uğur İş’in babası, Eyüp Açıkdeniz’in yeğeni, İsmail İş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Dikmen aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                               İrtibat numarası: 05343511632  Mehmet Kayran

Kırktepe mahallesinden, merhum Yakup Uzun’un oğlu, Emin ve merhum Sadık Uzun’un kardeşi, Muzaffer Uzun’un abisi, İlyas Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe caminde kılınacak öğlen namazına müteakip Kırktepe aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyen vatandaşlarımız için saat 12’de merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                                        İrtibat numarası: 05324825425 Enver Uzun

Kemaliye mahallesinden, merhum Ahmet Şaşmaz’ın oğlu, merhum Kadir Şaşmaz’ın abisi, İsmail, Havva ve Samet Şaşmaz’ın babası, Belediyeden Emekli Abdullah Şaşmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12’de Kemaliye Mahallesinde ki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek, kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                              İrtibat numarası: 0532 691 55 11 İsmail Şaşmaz

Aslen Yeşil vadi mahallesinden olup, Adapazarı’nda ikamet eden merhum Akucba İhsan Çıkış’ın oğlu, Necdet Çıkış’ın kardeşi, Avukat Ayhan Cesur’un dayısı, Müge ve Serkan Çıkış’ın babası, Akucba Cavit Çıkış vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip, ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                                                 İrtibat numarası: 0532 437 26 86 Ayhan Cesur

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor