bizimhendek.com
Advert
Advert

Çamdağ otelde muhteşem karadeniz gecesi

Karadenizli sanatçı Hasan Aksoy ‘un sahne aldığı Karadeniz Geceleri programında yer yerinden oynadı. Menüde zengin karadeniz mutfağının tadı damaklarda kaldı.

Çamdağ otelde muhteşem karadeniz gecesi
Çamdağ otelde muhteşem karadeniz gecesi admin
Bu içerik 879 kez okundu.

Kalabalık daveti topluluğuna hitap eden sanatçı seyircilerin alkışları ile coştukça coştu ve geceye iştirak edenlere unutulmaz bir gece yaşattı.  Her hafta Pazartesi akşamları farklı müzik konsepti ile misafirlerini ağırlayan Çamdağ Restorantta kalabalık katılımdan dolayı izdiham yaşanırken gecenin atmosferine kendilerini kaptıran yüzlerce müziksever gönüllerince bir gece yaşamanın sevincini yaşadılar. Gecenin ilerleyen dakikalarında karadeniz horonuna katılan misafirler, karadeniz müziğinin yanı sıra sahne alan onlarca güzel sanatçının müzik nağmeleri ile coştular.

Karadenizin yöresel giysisi keşan giyen Çamdağ personelinin kemençe sesleri  eşliğinde horon oynayarak  yaptıkları servis müşterilerden büyük alkış aldı.

Müessese sahibi Ahmet Yılmaz, Çamdağ Otel olarak ilkini düzenlemiş oldukları Karadeniz Geceleri programı her hafta sevilen, değişik  karadeniz sanatçılarının sahne alacağını belirterek ; “ sizlere karadeniz fırtınasını kemençe nağmeleri ile birlikte sunmaktan büyük onur duydum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI