bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

BABAOĞLU; "BU İŞ BİTTİ!"

Babaoğlu kendinden emin, net konuştu. “Son ilçe başkanlığım. İnşallah önümüzdeki bayramda sizlere Hendek belediye Başkanı olarak hitap edeceğim.”

BABAOĞLU;
BABAOĞLU; admin
Bu içerik 2720 kez okundu.

Partililerine güven verdi

Kurban Bayramı vesilesi ile partilileri ile ilçe teşkilat binasında bayramlaşan MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu 2019 mart’ında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri ile ilgili olarak ilginç açıklamalarda bulundu. Babaoğlu, yaptığı konuşması ile partililerine güven verirken kendi özgüveninin de tavan yaptığını şu sözlerle açıkladı.

Hizmet bizim şiarımız

Babaoğlu; “ Bu can bu bedende olduğu süre içerisinde  teşkilatlarımızın bizden istediğini harfiyyen yerine getireceğiz, bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Şu ana kadar gerek gençlik kolları gerekse kadın kollarımızla birlikte ilçemizi köy köy, mahalle mahalle ve sokak sokak gezerek vatandaşlarımızla yüz yüze gönül gönüle olduk.

Beraber güldük beraber üzüldük

Düğünde, nişanda, cenazede hülasa her türlü sosyal etkinlikte vatandaşlarımızla birlikte olduk. Onlarla güldük onlarla üzüldük. Bizi biz yapan değerlerimizi siyaset yapma uğruna asla ikinci sıraya ötelemedik. Gezdiğimiz, temas kurduğumuz her vatandaşımızın bize bakış açıları pozitif olduğunu memnuniyetle görüyoruz. Bu necip millet her şeyin en iyisine en güzeline layık bir millettir.

Milletin umut ışığıyız

Milletimizin bizleri umut ışığı olarak görmeleri bizlerin çalışma şevkini daha da artırmaktadır. Her bir vatandaşımızın görüşü, öngörüsü bizler için önemlidir asla yok sayamayız. Değerlendirilmesinde fayda mülahaza ediyoruz.dedi.

Bizler inandık sizlerde inanın

Babaoğlu,  sözlerine ulu önder Atatürk’ün  “ başarı başaracağım diyenindir” veciz sözüne atıfta bulunarak; “önümüzdeki mahalli idareler seçimlerinde Hendek Belediye Başkanlığını kazanacağımıza inancımız tamdır, bizler inandık, inanıyoruz sizlerde inanın.” Diye konuştu.  

Mutlu sona birlikte ulaşacağız

Parti teşkilat binasında heyecanlı partililerine hitap eden MHP İlçe başkanı Babaoğlu,  “seçim bir stratejidir. Bu yol meşakkatli olduğu kadar hizmet yolunda mübarek ve kutsal bir yoldur. Bu yol engebelerle dolu olsa da ben ve arkadaşlarımızın gayreti halkımızın teveccühü ile mutlu sona ulaşacağız. Böylece ilçemiz halkı kimseyi ötekileştirmeksizin hizmetin tadına varacak, hizmetin onurunu ve gururunu yaşayacaktır.

Bizim hayal taciri projelerle işimiz yok

Bizler biliyoruz ki ilçemiz Hendek çevre ilçeler arasında önü çok daha açık, gelişmeye müsait bir ilçedir.Bizim hayal taciri projelerle işimiz yok. O nedenle  önemli olan Belediye kaynaklarının ranttable kullanımıdır ve bizler buna öncülük edeceğiz.  İnşallah halkımız bizlere teveccüh gösterdiğinde ilçemizin kanayan yarası haline gelen sorunları ivedilikle çözmek sureti ile ilçemiz halkına hakettiği değer ve hizmetler kısa sürede hizmete sokulacak, Milliyetçi Hareket felsefesi hayata geçirilerek hizmetin ayırdına varılacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin mübarek kurban bayramınızı tebrik ediyor, kestiğiniz kurbanların Allah indinde kabulünü yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HENDEK KÜÇÜK SANAYİ     2018-08-26 BİR AKPARTİLİ OLARAK YANINIZDAYIZ ÇOĞU AKPARTİLİLERDE YANINIZDA BAŞKANIM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
Metin     2018-08-24 Lider dedediğin kendisine güvenenlere güven vermeli , algısı kuvvetli olmalı, çıkabilecek sorunlara pratik çözümler getirebilmeli ve her şeyden önemlisi kendisine güveni olmalıdır. Tıpkı babaoğlu başkanın olduğu gibi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL