bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İNNA LİLLAH VE İNNA İLEYHİ RACİUN Adapazarı Maksudiye köyünden Sevdiye Arslan ve ilçemiz Kadifekale mahallesinden Zehra Arslanoğlu vefat etti. Allah rahmet eylesin

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 686 kez okundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan vekili ve Hendek AK Parti Belediye meclisi grup sözcüsü Şenay Sakal’ın kayınvalidesi  Sevdiye Arslan Hak’kın rahmetine kavuştu. 

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Adapazarı  Dilmen mahallesi Erenler camiinden kaldırılarak Maksudiye köyünde köy kabristanlığında toprağa verilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.  Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

KADİFEKALE MAHALLESİNDEN;

Aslen Kadife kale mahallesinden olup Sarı dede mahallesinde ikamet eden Merhum Kemal Arslanoğlu’nun kızı, merhum İBRAHİM ARSLANOĞLU’NUN eşi, Muzaffer ve Remzi Arslanoğlu’nun kardeşi, Şemsettin, Vahdettin ve Veysel Arslanoğlu’nun anneleri, Cavit Saraç ve ömer Göktaş’ın kayınvalidesi Zehra Arslanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16’da sarı dede mahallesinde ki hanesinden alınarak yeni camide kılınacak ikindi namazına mütakip hendek aile mezarlığına defnedilecektir.            

İRTİBAT NUMARASI:  05425424646 YILMAZ SARAÇ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da