bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Yiyen bir pişman yemeyen bin pişman!

İlçemiz Selman dede mesire alanını mesken tutan hafta sonu tatilcilerinin ilk uğrak yeri hemen mesire alanının girişinde bulunan Kemal ustanın yeri et mangal.

Yiyen bir pişman yemeyen bin pişman!
Yiyen bir pişman yemeyen bin pişman! admin
Bu içerik 1673 kez okundu.

Tatilcilerin hemen hemen her eksiğini tamamlayarak ( tuzu unutmuş, bıçağını unutmuş, biberini unutmuş, hatta sigarasını unutmuş olan tatilciler tüm bu eksikliklerini Kemal ustanın marketinden karşılıyorlar. Aile şirketi gibi çalışan,marketinden oyun alanlarına ve semaverle çayın yanı sıra pişirdiği manda eti sucuk, et, köfte ve ciğer ızgaralarının lezzeti ni tadan tatilcilerin ilk söylemi ızgarayı yiyen bir yemeyen bin pişman söylemi Selman dede  de klasikleşti.

Hafta sonlarını eşsiz mekan ve kartpostallık görüntülerin eşliğinde yakınları ile birlikte gelerek şehrin stresini atan tatilcilere  “Nedir bu yiyen bir yemeyen bin pişman”? söylemi anlatırmısınız dediğimizde; genellikle bayan tatilciler sözü aldılar ve ilginç yanıtlar verdiler. Bir bayan tatilci; buraya geldiğimizde tertemiz hava ve oksijen sağlık açısından bulunmaz bir mekan. Birde buna ızgarada pişen etin kokusunu eklediğimizde bizleri cezbediyor yiyoruz. Lezzeti bir harika. Bu nedenle bir yiyen bir daha yiyor. Pişmanlığa gelince bizler hafta boyu spor ve rejim yapıyoruz. Buraya geldiğimizde ise buranın manevi atmosferi  ve doğal güzelliğinin büyüsüne kapılıp rejimi unutuyor bol bol kalori topluyoruz. Hafta boyu verdiğimiz kiloları tekrardan alıyoruz” şeklinde cevapladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL