bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İNCİ YAPI HER VATANDAŞI (EV)LENDİRİYOR!

ŞOV YOK GERÇEK VAR Peşinatını öde, tapunu al. Faiz yok, kefil yok…İster kendin otur ister kiraya ver. İnci yapı bankalara inat uyguladığı ödeme politikası ile bankaları devre dışı bıraktı. Bu fırsat kaçmaz…

İNCİ YAPI HER VATANDAŞI (EV)LENDİRİYOR!
İNCİ YAPI HER VATANDAŞI (EV)LENDİRİYOR! admin
Bu içerik 1191 kez okundu.

   İnci Yapı Akyazı ilçesinde büyük bir  yatırımı banka kredisiz vatandaşın hizmetine sunuyor. Üçer katlı inşa edilen tüm konutlar 3+1 olarak düşünülmüş. Banka kredi faiz oranlarının yükseldiği günümüzde vatandaşı bankaya mahkum etmeyip kendi öz sermayesini vatandaşın kullanımına sunan İnci Yapı yetkilileri satış politikaları konusunda; “  günümüzde banka faizleri çok çok yüksek. Vatandaş banka üzerinden çekmiş olduğu 150 bin lira krediyi 10 yıl vadeli  300 bin lira olarak ödüyor.  Dolayısı ile vatandaşımız ucuza alabileceği konutunu yüksek paralara almış olduğu gibi bankalara mahkum oluyor.  Vatandaşlarımızı bu faiz zulmunden kurtarmak, onları konut sahibi yapmak adına vatandaşımızın hizmetine sunduğumuz bu proje kaçırılmayacak kadar cazip bir proje.”

Bu tür projelerin çoğalması ve tüm vatandaşlarımızın ( başımı sokacak bir evim olsun) söyleminin karşılık bulması adına İnci yapı’ya teşekkürler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nurhan     2018-10-07 böyle bise düsünüp yaparsaniz cok ıyı olur dar gelırlı ev sahıbı olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?